TEM’de tıpkı makine alev aldı, komütatör dizin sona anda kurtuldu

TEMA’de bir araba alaz aldı, anahtar dizin sona anda kurtuldu

İSTANBUL – Başakşehir TEMA Otoyolu’nda reviş halindeki araba gürpedek yalaz alarak yanmaya başladı. Patlamanın da olduğu araçta kâin vatandaşlar akıbet anda kurtulurken, asap krizi geçiren avrat hastaneye kaldırıldı.

Ateş, Başakşehir TEMA Otoyolu Edirne istikametinde artık. Edinilen bilgiye göre, Edirne istikametine gidiş halinde olan ve daha çoban kimliği alınamayan 34 JHV 77 plakalı otomobilden nagehan dumanlar yükselmeye başladı. Otomobilin içindeki eşhas ise serencam anda kurtuldu. İhbar üstüne fenomen yerine itfaiye aracı ve afiyet ekipleri atıf edildi. Görüngü namına mevrut itfaiye aracı ekipleri yangına müdahale ederken, keyif ekipleri araçta kâin ve korkudan sinir krizi nâkil bire bir kadını hastaneye kaldırdı. Yangında gaileli ve birey kaybı yaşanmazken, araç kullanılamaz ayla geldi. İtfaiye ekipleri vasıtasıyla söndürülen anahtar zımnında bölgede gidiş geliş yoğunluğu yaşandı.

“bir anda alaz almaya başladı”

Yangınla ilgili mütekellim Şair Özer, “Tutum halinde otobanda geçe, araç duruyordu, ondan sonra bir anda alev almaya başladı. Gücük müddet içerisinde ufak bire bir patlama yaşandı. İçinde kimesne yoktu” dedi.

Share: