TEB Tedarikçi Buluşması’nın 12’ncisi gerçekleştirildi

Bankacılık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine, hevesli hizmetlerden genel hizmetlere, inşaat taşınmazlar, uygulayım bilimi, sigorta gibi anne başlıklarda hazırlık hizmeti veren TEB Tedbir Yönetimi Bölümü, gelişigüzel yıl olduğu kabilinden bu yıl da hal ortağı yerine gördüğü tedarikçileri için TEB Hazırlık Buluşması’yla tıpkısı araya getirdi.

“Kullanılmamış Acun Eskimemiş Rotalar” temasıyla bu sene 12’ncisi gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması’nda hem ferdî hem dahi kurumsal ölçekte, bütün dünyayı ilgilendiren sorunlara dair farkındalık yaratıldı, yapılması gerekenler gâh konular civar plana çıkarıldı.

Ardıl Çelik: Riskleri bu arada yönetiyoruz

Küşat konuşmasını fail TEB Tedbir Direktörü Ardıl Polat, “Tedbir Zinciri asıl odaklarını dikkate aldığımızda, sunma akla yatkın teklifle en gür ürün ve hizmet alımı yapılması hedefinden, kitap tedarikinin sürdürülebilirliğinin sağlanmasına makul evrimleşen aynı süreci yaşadığımız günlerdeyiz. Iktisadi değişkenlikler stratejilerimizin yeniden şekillenmesine sebep oluyor. Öte yandan Türkiye namına riskleri fırsata çevirecek potansiyele ve güce sahibiz. Bire Bir potansiyeli tedarikçilerimizin üstelik yetkinlikleri ile süreçlerimize yansıtıyoruz. Riskleri birlikte bu arada yönetiyoruz” diyerek konuştu.

Sürdürülebilir kârlılığı artırmanın birlikte gelişim ilişkisi zarfında bulundukları paydaşların gelişimini da gözettiklerini tamlayan Çelik “Sonunda ekonomiye direkt ve dolaylı katkılarımızı artırmayı hedefliyoruz. Umum bunları yaparken, sayısal dönüşümü TEB bünyesinde Tedbir süreçlerinde bile gerçekleştiriyoruz. Süreçlerimizin içine Portal, Chatbot ve ayrıca Robotik uygulamaları entegre ettik. Robotik uygulamaları Riziko kontrollerinde kullanmaya başladık. Ismarlama ve günlük raporlamalarımız da bu yıl Robotik uygulamaları kullanmayı planladık. 2021 yılında imzaladığımız sözleşmelerin yüzde 45’inde e-imza yöntemini kullandık” dedi.

“TEB kendisine değişimin deli dolu oyuncusuyuz”

“Kullanılmamış Acun Bakir Rotalar” panelinde saraka düzlük TEB Finansal İşler Genel Müdür Yardımcısı M. Fazla Dolaştır, “Acun genelinde mütezayit özlük ve yaşanan acul değişimlerle birlikte ekonomik, çevresel ve içtimai şartlar birlikte değişiyor. TEB yerine bu değişimin etkili tıpkısı oyuncusu olduk ve olacağız. Sorumluluk bilinciyle akıntı eden ve dünyayı elan bereketli ayrımsız geleceğe transfer hedefiyle etkin benzeri bankayız. Bankacılık faaliyetlerimizle sürdürülebilir hesaplı büyümeyi desteklerken bire bir zamanda ekonomi, mekân ve sosyete için fazlalık baskı mucit ve yarar sağlayan uygulamaları destekliyoruz. Kadınların hareket gücüne katılımının heveslendirme edilmesinden girişimcilerin desteklenmesine, toplum genelinde mali okuryazarlık bilincinin yükseltilmesinden toplumsal girişimciliğin yaygınlaşmasına büyüklüğünde topluma fazlalık etkide mevcut, kâr sağlayıcı projeler geliştiriyoruz. Bu doğrultuda rastgele alanda hayata geçirdiğimiz gelişim birliklerimizi çabukluk kesmeden devam ettirerek, gelecekte henüz da kalburüstü çalışmalara yeniden hep beraber imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ödüller sahiplerini buldu

12’nci TEB Tedarikçi Buluşması’nda ödül almaya doğruluk kazanan tedarikçiler ise şöyle:

Tedarikçi Ödülü Kategorisi

· COGRİS BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

· MARSH SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ

· AYVAZ GROUP ENDÜSTRİYEL REKLAM VE MODÜLER YAPI SİSTEMLERİ UNVAN. TİC. LTD. ŞTİ.

· TARZ MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.

Hakem Heyeti Özel Ödülü Kategorisi

· EFT GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞ. VE PAZ. A.Ş.

· FCS FİNANSAL İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

· K2C DANISMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

· MUSTAFA ABAT ARZUM DEKORASYON

· NOTEN TURİZM VE ORG.TİC.LTD.ŞTİ.

· ÖZATA DEVIR VE TİC. LTD. ŞTİ.

· VERTİV AĞIR SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

TEB’den ekonomiye 126,2 bilyon TL destek

CEPTETEB Süper’den iki yıpranmamış dinlence kampanyası

Share: