Somer Sivrioğlu, 21 yaş banal sevgilisiyle bu arada balonda romantik bire bir şataf verdi

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’nin sevilen yargıcılar kurulu üyelerinden Somer Sivrioğlu, kariyerinin yanında hususi hayatıyla dahi adından hezel ettirmeye devam ediyor. Sivrioğlu, etraflı süredir uğruna 18 yıllık evliliğini bitirdiği kendisinden 21 gözyaşı alelade Bulak Kayabaşı ile amor yaşıyor. Acun Medya’üstelik çalışan ikili, esbak devir MasterChef Türkiye’nin çekimi amacıyla Pamukkale’ye gitti.

BALONDA ROMANTİK POZ

Çift, cazibe amacıyla gittikleri şehirde romantik anlar geçirmeyi de boşlama etmedi. Sabahın er saatlerinde kalkarak balona binen koşa, romantik bire bir afra tafra verdi. Instagram hesabından sık sık paylaşım özne Kayabaşı, Sivrioğlu ile balonda verdiği romantik pozu bile paylaştı.

IÇIN 18 YILLIK EVLİLİĞİNİ BİTİRMİŞTİ

Aynı ekipte çalıştığı Kayabaşı ile yakınlaştığı ortaya çıkan Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz yıl iki çocuğunun annesi Aslı Sivrioğlu ile biricik celsede boşandı. İlişkilerini bundan sonra göz uğrunda yaşayan düet, toplumsal medya hesaplarından zaman zaman alay malay çektirdikleri fotoğrafları bile yayınlıyor. Ünlü reis, kızı Koyu Sivrioğlu’nu birlikte sevgilisi Kaynak Kayabaşı ile tanıştırdı.

Share: