sivil polis ara bulucu otomobille çarpıştı: 1’i güç 8 yaralı

Denizli’de taharri memuru ara bulucu ile otomobilin kavşakta çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1’i gösterişli 8 can yaralandı.

Kaza; Merkezefendi ilçesine sadık Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak; Meram Mumcu Caddesi üstünde durum halinde olan Mustafa K. (32) idaresindeki 20 AAC 55 plakalı taharri memuru uzlaştırıcı ile Şirinköy Caddesi üstüne ilerleyici Eyüp K. (33) kontrolündeki 16 AFA838 plakalı otomobil, kavşakta çarpıştı. İhbar üstüne bölgeye çokça sayıda düzenlilik güçleri ve afiyet ekipleri sevk edildi. Olay yerine revan esenlik görevlileri otomobilde bulunan sürücü Eyüp K., eşi Tülay K. (28), çocukları Alparslan (8) ve Mücahit K. (5) ile polis güçleri aracında kâin toplamda 4 kişiyi hastanelere kaldırdı. Araçların hurdaya döndüğü kazada tetkik işleyen güvenlik güçleri, bir müddet trafiği kontrollü kendisine sağladı. Yapılan icraat sonrası araçlar kat ortasından kaldırılarak otoparka çekildi.

Öte yandan, hastaneye kaldırılan polislerin ve otomobildeki asıl ile çocuklarının durumunun bol olduğu öğrenilirken, güdücü ağababa Eyüp K.’nin ise durumunun tehlikeli olduğu belirtildi.

Kazayla ait sormaca başlatıldı. – DENİZLİShare: