Sevgi Düz, 64 idarehane ile güzelliğin adresi oldu

Türkiye çapında tanınan canlı müteşebbis Sevgi Kayran, çöz mimarlıktan görk sektörüne acul aynı antre yaparak her ile aynı güzellik merkezi küşat hedefiyle 1 yılda Türkiye’de yazıhane sayısını 64’e çıkarmayı başardı.

Sivaslı ayrımsız ailenin kızı kendisine 1985 yılında Karabük’te dünyaya gelen iş adamı Sevim Kayran, girişimcilikte gençlere denk olmaya devam ediyor. Konya Selçuk Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde okuduktan bilahare İzmir’de Tasarım Yönetimi eğitimi düz Kalp Düzlük, ardından İstanbul’a dönerek Marmara Üniversitesi Adamakıllı Sanatlar Fakültesi’ne girdi. Fakülteden 2012 yılında çıkışlı oldu. İç mimarlık alanında çalışırken gösteriş sektörüne geçiş fail Sevgi Düzlük, önce gösteriş merkezini 2012 yılında açtı.

1 yılda 64 ofis

2018 yılının sonunda Brow Palace adını verdiği tıpkı ofis ile setöre acul bir antre özne Bağlılık Alan, dekoratör olmasının da sağladığı katkıyla mesleğinde gelişmemiş sürede yükseldi. Her ile bir güzellik merkezi hedefiyle yoluna bitmeme eden Alan, başarılı çalışmaları sonucunda 1 yılda 64 ofis sayısına ulaştı. Bağlılık Alan’ın İstanbul’dahi Ataşehir, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Beylikdüzü, Pendik, Üsküdar, Bahçeşehir, Bağcılar, Ataköy, Kadıköy, Çekmeköy, Zeytinburnu ve Avcılar’üstelik şubeleri bulunuyor. Antrparantez Çorlu, Ankara, Bursa, Gebze, İzmit, Karabük, Gaziantep, Sakarya, Trabzon, İzmir, Adana ve Kastamonu’birlikte dahi bakir şubeler açan Hatır Alan’ın hedefi, yine kısa müddet içerisinde Türkiye’nin değme yanına ulaşabilmek.

Türkiye’de güzelliğin adresi olduklarını rapor fail Bağlılık Alan, gençlere ara sıra tavsiyelerde bulundu. Düzlük, “Sevdiğiniz işi yapın ve hedefinizi belirleyin. Cesaretiniz ve işinizdeki başarınızla alay malay sakıncasız olun güdük zamanda iştiyak ettiğiniz hedefe ulaşırsınız” dedi. – İZMİR

Share: