SELIM Parti’li Yayman, partisinin 21. bünye sene dönümünü kutladı

TBMM Sayısal Mecralar Yarkurul Başkanı ve YANLIŞSIZ Tümen Hatay Mebus Hüseyin Yayman, partisinin 21. kuruluş sene dönümü zımnında kanaat yayımladı.

Yayman, mesajında, “ağızsız devrimler” gerçekleştiren AK Tümen’nin neferi olmaktan gelgel duyduğunu belirtti.

İlk günkü heyecanla milletin emrinde olduklarını bildiren Yayman, “Siyasal hayatı bitti, muhtar da olamaz’ denilen büyük ayrımsız liderle son 20 yılda ağızsız devrimler gerçekleştiren YANLIŞSIZ Tümen’mizi kutlama ediyoruz. 21. yılımızı kutlarken bakir hedefler koyuyoruz. Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bakir bir hikaye ayırmak, balaban Türkiye hedefini yapmak ve Türkiye’mizi global bati yazmak üzere daha çok çalışacağız.” ifadeleri kullandı.

DÜRÜST Fırka’nin güzeşte 20 yılda 15 seçme kazanarak ülkenin yeryüzü ince müddet iktidarda mütezayit partisi olduğunu hatırlatan Yayman, şunları kaydetti:

“Siyasetimizin esasında Fatih Şehriyâr Mehmet’in dediği kabilinden ‘Gönülleri tahsis etmek ve insanımızı yüceltmek’ vardır. Akıbet yılda haddinden fazla şükür 100 yılda yapılmayan hizmetleri gerçekleştiren fırka adına eskimemiş hedefimiz Türkiye’mizi toptan bir tehlikeli olarak 2053 hedefine taşımaktır. Milletimizden aldığımız güçle bunu birlikte başaracağımıza inanıyoruz. SELIM Öğür’miz milletimizin kurduğu partidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ikinci 20 yılda çok elan nazik başarılara imza atacağız. Atatürk’ün açtığı çağdaş medeniyet yolunda çalışmaya, milletimize hizmet etmeye ve demokrasimizin standartlarını daha de yükselteceğimize saraka veriyoruz.”

Share: