SANCAKTEPE’DE YAZA VEDA KONSERLERİ BAŞLADI

Sancaktepe Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yaza veda’ konserleri başladı. 23-25 Ilkgüz tarihleri arasında bitmeme edecek etkinliklerin ilk gününde Kraliçe Munay, İkilem ve Bezek Sali görüntü aldı.

Sancaktepe Uray Meydanı’nda gerçekleşen konserler ile birbirinden değerli isimlerin vatandaşlarla buluşturulması maksut etkinlikte, 3 çağ sürecek yaza veda konserlerinin başlangıcı evvel akşam ezanı yapıldı. Ece Munay, İkilem ve Süs Sali’nin sevenleriyle buluştuğu gecede vatandaşlar üstelik birbirinden değişik şarkılara haremlik ederek, eğlencenin tadını çıkardı.

‘BİZ ÇOKÇA GAILESIZ, KIPIR KIPIR BİR İLÇEYİZ, İSTANBUL’A DEĞER KATMAYA BITMEME EDECEĞİZ’

3 zaman sürecek olan yaza veda konserleri ile Sancaktepe’li vatandaşların müziğin ve eğlencenin tadına varacağını vurgulayan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ‘Biliyorsunuz sabık sene size seneye değişik konserlerimize devam edeceğiz diye niteleyerek hezel vermiştik. Sözümüzü tuttuk. Ben bu ateşli kalabalığa ve Kraliçe Munay kardeşimize geldiği üzere teşekkür ediyorum. Üç çağ süresince sizlerle burada ‘Yaza veda’ konserlerimizi gerçekleştireceğiz. Birbirinden altın sanatçılarımız gelecek, hepinizi bekliyoruz. Zaman bu serin havaya rağmen gençlerimiz bizleri serbest bırakmadı. Bu yüzden gençlere tıpkı sefer daha ‘Kendinizi alkışlayın’ diyorum. Sancaktepe sanatın, eğitimin, kültürün ve sporun başkenti olmaya devam edecek. Biz çok güre, kıvracık bir ilçeyiz, İstanbul’a derece katmaya bitmeme edeceğiz? dedi.

24 Ilkgüz Cumartesi Motive ve Hedef Dalkılıç, 25 Ilkgüz Iş haset ise Elif Buse Doğan ve Kültür Uzunlar Sancaktepe’de ruhlu müzikseverlerle bire bir araya ati.Share: