Samsunspor iş dünyası ile protokol imzaladı

Samsunspor, hisse senedi dünyası temsilcileri ile protokol imzaladı.

Spor Kıç 1. Kütle ekiplerinden Samsunspor, Samsun Tecim ve Uran Odası (TSO), Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Tecim Borsası ile 2022-2023 sezonunda laflamak amacıyla çekmece üyelerine kombine ve loca satışlarında yüzde 10 indirim protokolü imzaladı.

İmza töreni sonrası mütekellim TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, protokolün kılıklı olmasını dileyerek, “Sedir üyem, yeğenim, canım Ender Akyüz’ünde verdiği bindi ile beraber, bu yıl inşallah takımımızı Süper Grup’de göreceğiz. Bu sloganla beraber yola çıktık. Hep kurumların, şehrin buna eş çıkması lazım. Imdi Samsunspor layık olduğu yerde görülmesi geçişsiz. Amma bunun hemen yönetimle değil bütün Samsun ile beraber olması geçişsiz” dedi.

Samsunspor Başkanvekili Veysel Bilici bile, şehrin dinamiklerinin Samsunspor’a desteklerinden dünya teşekkürname ederek, cumhuriyetin 100. yılında şampiyonluğun sunma çokça Samsunspor’a yakışacağının altını çizdi.

Nuri Asan Tesisleri’nde planlı protokol imza törenine ayrıca Samsunspor Umumi Müdürü Soner Soykan, Bey ve Pazarlama Müdürü Tuğba Kocaeli, TSO Divan Komutan Yardımcısı Yusuf Işıklı Büyüklü, TSO Umumi Heyet Üyesi Soyluluk Tüfekçi ve Meclis Üyesi Serkan Kaya katıldı. – SAMSUN

Share: