Saldırganın kaçtığı anlar el telefonu kamerası ile kaydedildi

Gaziantep’in Nizip ilçesinde motosikleti ile tempo halinde mevcut bir fitness antrenörü, kimliği elan belirlenemeyen ayrımsız yaşama tarafından silahla vurularak öldürüldü. Antrenörü vurarak görüngü yerinden kaçan saldırganın o anları, cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Nizip ilçesi Atatürk Mahallesi otogar esaslı motosikleti ile seyir fail Fitness Antrenörü Recep Karakaya, uğrunda duran tıpkısı otomobilden inen kişinin silahlı saldırısına uğradı. Yolunu kesen otomobili görünce motosikletinden inerek abes araziden kaçmaya müteharrik Karakaya, kimliği henüz belirlenemeyen kişinin kurşunlarına uğur oldu. Karakaya olay durumunda hayatını kaybederken, olayın deney tanıkları ise Karakaya’yı vurarak kaçan şahsı cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntülerde, Karakaya’yı vurduktan sonraları aracına akıllıca koşan kimliği belirsiz şahsın aracına binmesi bile kayran aldı.

Aracına binen erkek kayıplara karışırken, polis daha nedeni isimsiz cinayetle ilişik serbest yetenekli inceleme başlattı. – GAZİANTEP

Share: