Sabık sene evlenen ünlü hanende Tuğba Özerk boşanma kararı aldı

Ünlü şarkıcı Tuğba Muhtar, 1.5 yıldır bu arada olduğu Gökmen Tanaçar ile 30 Haziran 2021’bile karı beyninde gerçekleşen nikah töreniyle dünyaevine girmişti. Adlı popçu, “Temas husus manzara ettiğim gibi gerçekleşiyor. Allah herkese bu mutluluğu yaşatır inşallah” dedi. Adlı şarkıcının mutluluğu tıpkı sene sürdü.

“KİM ÇOCUK İSTEMEZ Kİ?”

Esas oluşmak çokça istediğini tamlayan 41 yaşındaki hanende, “Gökmen de, ben bile çok istiyoruz. Ki yavru istemez ki” ifadelerini kullandı. Eşinin sözlerini destekleyen Gökmen Tannaçar ise “Tuğba üzere adamakıllı, iyi kalpli bire bir kız çocuğumun olmasını çok isterim” şeklinde konuşmuştu.

“EVLİLİĞİMİZ SONA ERMİŞTİR”

Bilcümle bu gelişmelerin peşi sıra Tuğba Köy Muhtarı, evliliğini kat kararı aldı. Mahalle Muhtarı, toplumsal iletişim araçları hesabından şu açıklamayı yaptı: “Alçak Gönüllü bir şekilde evimizin süresince sade bir nikahla başlattığımız evliliğimiz gine bir sadelikle sona ermiştir. Bugün basında kayran düz duyum nedeniyle tahsis etmek zorunda kaldığım bu izah ile vaktinizi almak istemezdim. Fakat arada bir ayrılık hoppadak şarkılarda yaşanmıyor. Bu süreci Avukatım Türker Gönülden yoluyla sorunsuz ve sizleri sahnem, şarkılarım dışında çalışır etmeden geçirmeyi diliyorum.”Share: