Saat 21.00’i bel etmişti! Yengi Partisi lideri Beklenti Özdağ’dan Bakan Süleyman Soylu’ya: Verdiğim bir hafta sürede ne yaptın?

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat ve Yengi Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ ortada yaşanan yüklülük bitmeme ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Özdağ, Vekil Soylu ile telefonda çapraz küfürleştiklerini iddia etmişti. Aristokrat ise “Gündeme süzülmek amacıyla dolma dezenformasyon devam ediyor. Amerika’nın aparatıdır. Işler çocuğudur. Ne pozisyonu aldıkları bedihi ortadadır. Milletimiz itibar etmesin” ifadelerini kullanmıştı.

BİR HAFTA MÜDDET VERMİŞTİ

Bu sözler sonrası 16 Eylül’de bire bir videoteyp paylaşan Özdağ, Bakan Aristokrat’nun kendisine yönelik bu suçlamaları konusunda “Sana bire bir hafta süre. Bekleyeceğim, bu iddianı kanıtlaman gerekiyor” dedi.

“PARTİ BINA ETMEK İÇİN ÇALIŞTIĞINI BİLİYORUM”

Öte yandan Aristokrat’nun yıpranmamış tıpkı fırka ihdas hazırlığında olduğunu öne süren Özdağ, “Süleyman Aristokrat. Ankara ve İstanbul’da 2 devir halinde tümen ihdas çalışmaları yürüttüğünü biliyorum. Ama çokça aşkın eksikliklerin olduğunu biliyorsun. Eksikliklerinden tıpkı tanesi hele ESIR, Almanya ve İngiltere ile ilişkilerdeki şaibe, bunun farkındasın. Bu ilişkileri düzeltmeye çalışıyorsun” ifadelerini kullandı.

SAAT 21:00’İ İŞARET ETTİ

Bir haftanın dolmasının peşi sıra Özdağ, bakir bir paylaşımda bulunarak “Sana tıpkısı hafta süre vermiştim, müddet doldu Süleyman! Bu akşam 21.00’birlikte içtimai medya hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle” ifadelerini kullandı.

10 DAKİKALIK VİDEO PAYLAŞTI

Saat 21.00’i meni ettiğinde bayram verdiği kadar bire bir videoteyp yayınlayan Özdağ, paylaşımına “Verdiğim bire bir hafta sürede ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve bozuk/yeni iftiralar amacıyla kullandın! Zafer Partisi iftiraları, hakaretleri, fiili engellemeleri aşarak için devam edecek” notunu düştü.

10 dakikalık videoda Galibiyet Partisi’nin sığınmacılarla ait politikası dolayısıyla Icra Vekili Aristokrat’nun haddinden fazla tasalı olduğunu ifade eden Özdağ, kafasız hamle atmayacağı mesajını verdi.

“DOĞRU DIŞINDA BİR PARTİLEŞME ÇABASI DEVAM EDİYOR”

Bakan Aristokrat’nun kendisine ait benzeri troll ordusu kurduğunu argüman fail Özdağ, “Kendisi seçme hangi büyüklüğünde siyaseti bırakacağını söylese üstelik akla yatkın değil, SELIM Fırka dışında tıpkısı partileşme çabası bitmeme ediyor” dedi.Share: