Reisicumhur Erdoğan, Samsun’u konuşma edecek

YANLIŞSIZ Tümen Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı ve AK Tümen Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Ilkgüz Cumartesi haset Samsun’a geleceğini bildirdi.

Aksu, yaptığı kayıtlı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TEKNOFEST KARADENİZ için kente geleceğini, düzenlenecek mitingde bölüt sesleneceğini belirtti.

Reisicumhur Erdoğan’ın ziyareti ile Samsun’da tarihi günlerinden birinin elan yaşayacağını anlatan Katarakt, “Sayın Cumhurbaşkanımız, Samsun ziyaretinde gerçekleştireceğimiz mitingimizde hem vatandaşlarımıza hitap edecek hem bile TEKNOFEST’e katılacak. Biliyoruz, Samsun Cumhurbaşkanımızı nazik özlemle bekliyor. Hemşehrilerimizin haddinden fazla büyük tabiiyet hissettiği, destek verdiği Cumhurbaşkanımızı en bereketli şekilde ağırlayacağız. Hazırlıklarımıza başladık.” ifadelerini kullandı.

Aksu, şunları kaydetti:

“20 yıldır şehrimize yapılan hizmetler, yatırımlar bu değeri, sevgiyi yıldızlı gösteriyor. Cumhurbaşkanımızın hemşehrilerimizle arasında çokça sağlam ilişik bağı var. Türkiye yerine 2023’e haddinden fazla kararlı şekilde yürüyoruz. Bu yolda bildirme büyük destekçimiz olan milletimiz ile bile, ikbal gönüleyiz. 3 Eylül Cumartesi günü üstelik liderimizi galeyan içerisinde tarihi şekilde karşılayacağız.”

Share: