Ozon tedavisi bir nice süreğen ve bölgesel hastalık amacıyla imge oldu

Ozon tedavisi bir nice kronik ve bölgesel sayrılık üzere imge oldu

Dr. Kubilay Saf: “İltihaplı romatizmalarda yer faal formül ozon tedavisi”

AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar’ın yegâne Geleneksel ve Mütemmim Tıp Merkezi’nde ozon tedavisi ile birçok ağrılı romatizmal emraz ile vakayiname rahatsızlarda liyakatli ayrımsız şekilde uygulanırken, hastalar bu tedavi yönteminden berenarı kıvançlı.

Merkezde anadan görme ve tamamlayan tıp işlemleri yaptıklarını tamlayan Dr. Kubilay Temiz, ozon tedavisi karşı bilgiler verdi. Bozulmamış, “Anadan Görme dediğimiz üstelik hacamat sağlık ve haddinden fazla kızıl aynı tedavi yöntemidir. Bu anadan görme otama yöntemidir. Birde tamamlayan otama yöntemlerimiz var. Bunlar hastanede yapılan tedavileri bütünleyici ve yok etmek açısından kimi zaman bile onlara iyi tıpkı almaşık olması açısından çokça oylumlu. Bunların başında ozon terapi geliyor. Ozon terapi ozon gazının kalna karıştırılarak vücuda verilmesi yerine meri ayrımsız otama yöntemidir. Birde lehçe ozon kullanmaktayız. Bu süreğen hastalıklarda haddinden fazla faal bire bir otama yöntemidir. Efdal tansiyonun düşürülmesinden tutunda efdal şeker hastalarında şeker hastalığı düzeyinin düşürülmesinde, insülin direncinin kırılmasında ozon tedavi çokça koca bire bir yere eş. Ozon tedavisinin ısrarla tavsiye ettiğim yanı süreğen hastalıkların beraberinde yangılı romatizma ve EMS rahatsızlarda haddinden fazla bereketli tıpkı son almaktayız. Bölgesel yerine mafsal içlerine uygulanarak bel ve diz ağrılarına ozon çokça dolgunca tıpkısı alternatiftir” diyerek konuştu.

“Ozon tedavisi ile mafsal ağrılarım ağız ağıza azaldı”

Ozon tedavisi üzere merkeze mevrut Crohn hastası Şerife Gökmen ozon tedavisinin 4. seansında yarar görmeye başladığını belirterek, “Hastalığımın belirtileri şiddetli bellek ağrısı, yara, gaseyan ve eklem vardı. Bu benim 4. seansım. Mafsal ağrılarım yoğun azaldı. Aymazlık kalitem arttı. Ozon tedavisinin faydalarını tığ 4. seansta görmeye başladık” diye konuştu.

Share: