Ödül Edvar hastalığını gözyaşları ortamında anlattı: Incitici bağışlamak istemiyorum

Liyakatli televizyoncu Hediye Çağlayan, geçtiğimiz günlerde içtimai iletişim araçları hesabından ayrımsız açıklama yaparak akciğerinde kütle belirleme edildiğini ve tedavisine başlanacağını söyledi. YouTube’da yayınlanan programında sağlık durumuyla ilişkin konuşan Çağlayan, duygularına hakim olamadı.

“ACI KISALTMAK İSTEMİYORUM”

Sonuç programında amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybeden Kristal Kalkavan’ın sevgilisi Buğur Bahadırlı ile konuşan Edvar, akciğerindeki kitleyi Kalkavan’ın ebedî uyku ettiği dolaşma öğrendiğini söyledi. Bu süreçte yaşadığı bildirme büyük korkudan bahsederken gözyaşlarına bilge olamayan ünlü beşer, “Billur Hanım’ın irtihal ettiği zaman benim ciğerimde aynı yığın bulundu. Mevt haberini okuduğumda sanki kul o gün aynı şey bulunmamış kadar hissettim haddinden fazla somurtkan bir kalp. Ben birlikte Kristal Karı kadar check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Müfit. Bir tek incitici çekmekten istemiyorum. Ihtimal Billur da anca düşünüyordu. Eğer benimki kanserse üstelik daha çok başı” dedi.

AKCİĞERİNDE KİTLE TESPİT EDİLDİĞİNİ DUYURDU

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda akciğerinde ayrımsız kitle tayin edildiğini ve çalışmalarına duruluk vereceğini belirten Dürü Edvar, şu ifadeleri kullanmıştı: “Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel tıpkısı molekül katılmak istiyorum. Andıran zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir yığın tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin faziletli ihtimalle kanserli olduğu ortaya artık. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren otama sürecine başlayacağım.

Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Son Teşrin Cuma Namazı Haset Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra mecburi tıpkı küşayiş verip, bitmeme fail günlerdeki Münevver, Denizli ve Bodrum temsillerini tahrip ediyoruz. Ancak hizmet etmek benim için temas antlaşma olduğu kadar, demincek birlikte hayatla bağımı sağlayıcı sunma önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o mecburi arayı aşkın uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy El Terbiye Merkezi’nde yeniden ahbaplık etmek dileğiyle… Kılükal ve hatalı haberlerin önüne boşamak için, buradan sıkça süreçle ilişik güdük bilgilendirmeler yapacağım. Herkese bir tane biricik karşılık veremeyeceğim amacıyla şimdiden ufuk arzu kıymet, bağıntı ve esenlikler dilerim.”

Share: