Nilüferli futbolcular öğrencilerle deneyimlerini paylaştı

Nilüfer Belediyesi vasıtasıyla planlı spor söyleşileri çerçevesinde Nilüfer Uray Ayak Topu Spor Kulübü futbolcuları ve maharet heyeti, öğrencilerle ayrımsız araya geldi. Öğrencilerin samimi dinlediği söyleşide, futbolcular spor hayatlarına dayalı paylaşımlarda bulundu.

Nilüfer Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, okullarda gerçekleştirdiği spor söyleşilerini yeni terbiye döneminde de sürdürüyor. Söyleşiye bu misil Nilüfer Şehremaneti Ayak Topu Spor Kulübü futbolcu ve beceri heyeti katıldı. Şahinler Küçük Asya Lisesi’nde gerçekleşen buluşmaya Nilüfer Şehremaneti Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer, Nilüfer Uray Futbol Spor Kulübü Umumi Menajeri Nejat Halis ve beceri kol üstelik kayran aldı. Futbolcuların spor hayatlarını öğrencilerle paylaştığı söyleşide, öğrenciler bile onlara muhtelif sorular yöneltti.

Umumi Yönetici Nejat Salt birlikte öğrencilere hem çalışmaları üzerine bilgiler verdi hem dahi sporla ilgilenmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu. Yıpranmamış kurulan takımın bodur sürede muvaffakiyetli olacağına inandıklarını tamlayan Umumi Menajer Nejat Öz, gençlerin yemeden içmeden ayak topu değil, herhangi bir branştan amaç seçmeleri gerektiğine değindi.

Nilüfer Uray Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer bile kül öğrencilerden tıpkı spor ve danışma dalıyla ilgilenmelerini istedi. Öğrencilere Nilüfer Belediyesi’nin spor tesislerinin kapılarının engelsiz olduğunu ifade eden Özer, Nilüfer’in spor kenti olma yolunda tezce ilerlediğini kaydetti. Şahinler Rum Lisesi Müdürü Harun Alay da Sibel Özer ve bütün sporculara katılımları üzere teşekkürname etti. – BURSA

Share: