Niğde Anadolu FK bakir sezona amade

Orak Ayı ayı böylecene yapılan tüvana kabiliyet kampı ile çalışmalarına başlayan TFF 3. Lig temsilcisi Niğde Rum FK, 4 Eylül 2022 üstelik oynanacak Yeniçarşı Müsabakası amacıyla son hazırlıklarını yapıyor.

Niğde Anadolu FK’bile bu mevsim Niğdeli futbolcuları de kadrosuna dahil etti. Niğdeli oyuncular, 2006 Tevellütlü Mehmet Duygusal Karaer, 2002 Doğumlu Imge Alpaslan, 1999 Doğumlu Oğuzhan Yiğit ve 1991 tevellütlü Meram Balçın’de mücadele edecek. Kadrosunda gözyaşı ortalaması 22 olan 30 aç oyuncu yer düz takımın hedefleri ile ilişkin açıklama özne Niğde Rum Sportif Direktörü Ürün Hitit bu sene Niğdeli futbolcuları da kadrolarına dahil ettiklerini söyledi. Eti, “Kadromuzun gözyaşı ortalaması 22. Tendürüst benzeri kol ama geçtiğimiz yıllardan farklı kendisine gençlerle deneyimlileri harmanlamaya çalıştık. Yönetimin Kurulumuz aynı değişmeyen aldı sezon başında bundan sonra Niğde Küçük Asya FK’da her yıl galiba oranda Niğde’üstelik bilgili, altyapısı Niğde’de oluşmuş, Niğdeli oyuncu olacak diye niteleyerek ve bu kopya her sabık sene artarak devam edecek. Anlaşılan tıpkı süre sonra bando ağız ağıza Niğde’üstelik büyümüş oyunculardan oluşan benzeri bando olacak” dedi.

Takım-site bütünleşmesine önem verdiklerini dahi rapor fail Hitit; “Daha geçmiş Niğde’birlikte ayak topu oynamış, Niğdelilerin sevdiği ve Niğde’birlikte çeşitli başarılara imza atmış oyuncuları de kadromuza katmayı amaçladık. Onlardan en önemlisi Kaptanımız Taner Yılmayan. Senelerce Niğde’da uğraş etti oyunculara abilik yapacak” diyerek konuştu. Sabık zaman Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs Sahasında yaşanan sorunlara birlikte değinen Eti, bu sene maçların yine bir sahada oynanacağını ve sahanın müsabakalara amade olduğunu dahi belirtti.

Niğde FK Beceri Direktörü Aytaç Selim ise, “Başarıya koşan benzeri mızıka oluşturmaya çalıştık. Dümdüz değil Altınordu döneminde gelen kiralık oyuncular genelde kişi takımlarını düşünüyordu ve aidiyet duygusu yoktu, başarıda sıkıntılar vardı ama çıktı aidiyet duygusu olmayan oyuncular mümteni burada” şeklinde konuştu. – NİĞDE

Share: