Motorola Elektronik

Motorola, elektronik dünyasında önemli bir şirkettir. Telsiz ve telsiz ürünlerinde en bilinen markalardan biridir. 40 yılı aşkın bir süredir telsiz üretmektedir ve şu anda bu cihazların en güvenilir üreticilerinden biridir.

Motorola telefon üreterek başladı, ancak zamanla taşınabilir telsizlere talep olduğunu fark ettiler. Kasım 1972’de Motorola, telsiz veya alıcı-verici olarak adlandırılan ilk modelini çıkardı. Motorola hızla bu cihazın en iyi üreticisi haline geldi ve Avrupa’da bir dereceye kadar yakalandı.

Motorola, Motorola telsiz Türkiye Distribütörü – Telsiz Spesifikasyonları Türkiye distribütörleri pmr446 dm1400 vx261 sl4000 sl1600 dp4801 dp4401Ex Atex dp3661 dp1400 gibi bazıları dünyanın belirli bölgelerine veya bölgelerine özel olmak üzere birçok farklı model üretmiştir.

Motorola telsiz – Motorola Company, 1928’de kurulmuş çok uluslu bir telekomünikasyon şirketidir. Mobil İletişim Çözümleri, Ev Çözümleri, İş Çözümleri ve Kamu Güvenliği Çözümleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunarlar.

Motorola Telsiz Modelleri: Motorola telsiz modelleri arasında PMR446, DM1400 ve VX261 bulunur. PMR446 telsizleri, analog sinyallerle çalışan kişisel iletişimler için yapılmıştır. Bunlar çoğunlukla inşaat veya madencilik gibi sektörlerde sevk sistemleri için kullanılır. DM1400’ler dijital teknolojiyi kullanır ve dijital sinyallerle çalışır.

VX261, 12 programlanabilir kanalla (her cihazda altı adet) donatılmış olarak gelen yüksek kaliteli bir tüketici telsizi olacak şekilde tasarlanmıştır.

Telsiz özellikleri

PMR446: 452 – 477 MHz frekans aralığında, 10 watt’a kadar güç çıkışıyla çalışır, ancak FCC düzenlemelerine uymak için genellikle 5 watt veya daha az güçte çalışır. Uçuş sırasında maksimum menzil yaklaşık 2 mildir.

“Motorola” şirketi yıllarca telsiz yaptı. En büyük telsiz üreticilerinden biridir. Motorola her zaman yeni modellerle çıkıyor ve mevcut modellerinde iyileştirmeler yapıyor.

Bu yazımızda Motorola telsizlerinin özellikleri ve fiyatları ile geçmişte ürettikleri diğer bazı modellerden bahsedeceğiz.

Motorola DP3661, dahili hoparlörü olan bir telsizdir. Anteni mümkün olan en iyi konuma yerleştirmenizi sağlayan net, net bir ses ve esnek anten tasarımı sunar.

Yenilikçi iş ve ev tabanlı telsiz ürünlerinin önde gelen sağlayıcısı olan telsiz Motorola, pazara bazı yeni modeller tanıttı. Bazıları pmr446, dm1400, vx261, sl4000 vb.

Aşağıdaki slayt gösterisi, her bir modelin özelliklerini detaylandırmaktadır:

Telsiz Motorola Modelleri

Motorola, yenilikçi iş ve ev tabanlı telsiz ürünlerinin önde gelen küresel sağlayıcılarından biridir. Bu slayt gösterisi, bazı yeni Motorola telsizlerinin teknik özelliklerini ayrıntılarıyla anlatıyor. Aşağıdaki telsiz Mega Mart’tan temin edilebilir:

* DM1400 – Bu iki yönlü dijital PMR446/FM telsiz, önemli hiçbir şeyi kaçırmamanız için pil tasarrufu modu ve dijital susturucu gibi özelliklerle son derece kompakt olduğundan mükemmel bir ilk tercihtir. * VX2600, bu tam özellikli telsizle son derece uygun bir fiyata her zamankinden daha hızlı veri aktarımı sağlar; büyük bir renk

Share: