Milletvekili Öncü ve MYK üyelerinden Başkan Pekmezci’ye müzakere

Ayrımsız sekans programa katılmak amacıyla Bayburt’a gelen Ulusalcı Akım Partisi Mersin Ağacı Mebus Olcay Öncül Belediye Reisi Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundu.

Mebus Öncül’a ziyarette Milliyetçi Cereyan Partisi MYK Üyeleri İdris Görgülü, Akif Ters ile Yüksel Kaleci, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, MHP Forma İlçe Başkanı Muharrem Baykal, Bayburt İl Umumi Meclisi Başkanı Bülent Apotr, Türkiye Kamu-Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet Etkili ve MHP’li yöneticiler zevcelik etti.

Belediye Başbuğ Yardımcısı Süreyya Türkmenli ve Belediye Divan Üyelerinin birlikte hazır bulunduğu ziyarette Başbuğ Pekmezci, Saylav Kılavuz Kaptan ve beraberindeki heyeti Bayburt ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu mutluluğu belirterek, Bayburt’un tarihi, kültürü ve Türk Dünyasındaki konumu için bilgi verdi ve Bayburt Belediyesi marifetiyle yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler için misafirlerini bilgilendirdi.

Mebus Kılavuz Kaptan ise Tarih ve Kültür Şehri, Ağababa Korkut diyarı Bayburt’ta bulunmaktan hava bahtiyarlık ve onur duyduklarını dile getirdi. Komutan Pekmezci’ye çalışmalarında başarı temennisinde bulunan Öncül Bayburt’un milli ve manevi değerlerine ilişkin, Türk milletinin tüm değerlerinin mayalandığı benzeri şehir olduğunu anlatım etti.

Konuşmaların arkası sıra Belediye Başkanı Pekmezci, Saylav Öncül ve Milliyetsever Debi Partisi MYK Üyelerine konuşma anısına muhtelif hediyeler sunma etti.

Ziyaret yadigâr fotoğrafı çekilmesinin arkası sıra sona erdi. – BAYBURT

Share: