MHP’nin “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Tenvirat” programı

Boyabat ilçesinde MHP yoluyla “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Tenvir” temalı program düzenlendi.

MHP Tokat Mebus Yücel Keder, 15 Orak Ayı Şehitler Hars Merkezi’nde planlı programda, 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminden sonraları küresel oyunları bozacak şekilde MHP’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tıpkısı araya gelerek Türk milletinin geleceği amacıyla kullanılmamış bir engel açtığını söyledi.

Cumhurbaşkanının yalnızlaştırabilmesi ve Topluluk İttifakı’nın dağıtılması amacıyla oyunlar oynandığını tamlayan Bulut, “Bu oyunları uydurmak ve bunları vatandaşlara hikâyelemek amacıyla sahadayız. Karşımızdaki dokuma, MHP lideri Mehabet Bahçeli ile Anadolu insanının arasındaki büyü buyurmak için kapı bap dolaşarak ulaşmak isabet etmek işlemeye çalıştı. Kendi güdümlerinde ayrımsız MHP tevlit fikirlerini başaramadılar.” dedi.

MHP MYK Üyesi Davut Haskırış de Halk İttifakı’nın devamı amacıyla aktif benzeri MHP’ye ihtiyaç olduğunu rapor etti.

MHP Sinop İl Başkanı Vukuf Çınar ise Reisicumhur Erdoğan ile MHP Umumi Başkanı Izzet Bahçeli’nin bağırsak ve aut mihraklara karşı sözleşme yaparak bugünkü duruma gelmelerini sağladığını kaydetti.

Programa Boyabat Belediye Reisi Hüseyin Coşar, MHP MYK üyeleri Yüksel Aydınlık ve Tasavvur Kotra, DOĞRU Parti Boyabat İlçe Başkanı Mustafa Yaylaoğlu ile sivil sosyete kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Share: