MHP Sebep İlçe Teşkilatı müşavere toplantısı düzenledi

Bursa’nın Yıldırım İlçesinde saha çalışmalarını muttasıl devam ettiren MHP Yıldırım İlçe teşkilatı, tümen içine yönelik çalışmalarına birlikte sürat kazandırdı.

MHP teşkilatlarında eski dönemlerde fariza yapmış yöneticilerinin nida edildiği meşveret toplantısı, MHP Yıldırım kaymakamlık binasında gerçekleşti. Partililerin görüş, us ve önerilerini sundukları, yapılan icraat için bilgilendirildikleri meşveret toplantısında; ilişki ve beraberliğin önemine dikkat çekildi.

MHP Sebep İlçe Başkanı Şayan Taşçı, İstişare toplantısının çokça mübarek geçtiğine meni ederek şunları söyledi: “MYK Üyemiz Fevz Zırhlıoğlu, MDK Üyemiz Muhammet Uğurlu, İl Başkanımız Sayın M. Cihangir Kalkancı’nın katılımlarıyla; esbak dönemlerde partimizde fariza düzlük bulunmaz büyüklerimizi Yıldırım İlçe Başkanlığımızda misafir ederek düşünüm alışverişinde bulunduk. Kendilerinin fikir ve önerilerini dinledik. Bugüne kadar yaptığımız icraat ve hazırladığımız projeler için bilgilendirdik. Eşsiz büyüklerimizin deneyim ve tecrübelerinden çakozlamak istiyoruz. Genel Başkanımız Sayın Azamet Bahçeli beyefendinin tabir ettikleri kabil “2023 seçimleri Türkiye’nin geleceğini atama edecektir.” Ülkücüler yerine Ülkemizin yarınlarını garanti altına almayı kendimize görev atfediyoruz. Bu nedenle her zamankinden henüz ruhlu olmamız gerekiyor ve gerektiği anda biricik yürek yegâne print olmayı da sunu gür biz biliyoruz.”

MHP Sebep İlçe teşkilatı, müzakere toplantılarını önümüzdeki günlerde dahi devam ettirecek. – BURSA

Share: