MHP, Batman’da ‘Adım etap 2023 kaymakamlık ilçe anlatma ve aydınlatma’ programı düzenledi

Ulusçu Cereyan Partisi (MHP) Genel Merkezi yoluyla tevhit edilen ‘Kadem Adım 2023 İlçe İlçe Üslup ve Aydınlatma’ temalı programların Batman toplantıları düzenlendi.

MHP mülk teşkilatı, site merkezinde Ahmet Güneştekin Konferans Salonu’nda partililerle tıpkısı araya geldi. saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, MHP İzmir Mebus ve Umumi Kâtip Yardımcı Tamer Osmanağaoğlu, MHP Batman İl Başkanı Asalet Demir, MYK Üyesi Alper Fazilet, MYK üyesi Mehmet Beşir Tatar, MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, sivil cemiyet kuruluşu temsilcileri ve partililer katıldı.

Düzenlenen programda partililere hitap fail MHP İzmir Mebus ve Genel Yazman Apotr Tamer Osmanağaoğlu “Adım Adım 2023 kaza kaza anlatma ve tavzih temalı toplantılarımıza tığ Cuma gününden bu yana ilçelerimizde teşkilatlarımızla meşgul mahmul programlar yaptık. Devletimiz 99 almanak Cumhuriyet tarihimiz boyunca hiç rastlamadığımız tehditlerle karşılaşmakta. Milletimiz ise binlerce yıllık tarihi boyunca tek şahit olunmayan sakil görüngü ve gelişmelere muhatap bırakılmaktadır. Alelhusus 15 Temmuz FETO’cü rezil darbe girişimiyle birlikte emel sahiplerinin tıpkısı arada olduğu ortaya çıkacak ulus ve devlete yağı çevrelerin bittabi teşrikimesai yaptığı açık ayrımsız şekilde ortaya saçılmıştır. Zalimlikte eksen tanımayanlar kükremecilik yapanlarla el sıkışmışlar milletin geleceğini tehlikeye atmaktan bile çekinmemişlerdir. Şükürler olsun ki binlerce yıldır birliğimize, dirliğimize tutulmak istenen darbenin karşısında sıradağlar kabilinden duran milletimiz yeniden ferasetiyle ortaya eski, duruşuyla düşmanını da kendisine gıptayla baktırmayı başarmıştır. İşte gösterilen bu kaime liderimiz Mehabet Bahçeli’nin umumi başkanlığındaki Ulusçu Debi Partisi’nde bedel bulmuş Topluluk ittifakının de temellerini oluşturmuştur” ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Cereyan Partisi’nin sakim asırdan fazla siyasetin metanetli kadem ve kulvarlarının fideist ve tertemiz ülküleriyle yoluna devam ettiğini belirten MHP Batman İl Başkanı Asalet Çipo, “Nice badirelerle birçok kilolu ithamlarla sınansak birlikte seçme seferinde daha birlikte güçlenerek yolumuza devam ettik. Geçmiş ülkem ve milletim dedik. Biz bu ülkeyi denk beklemeden sevdik. İçin amacıyla ağlasak bile belli etmedik. Ülkümüz vardı ülkücü olduk. Ülkemiz vardı sevdalısı olduk. İlkelerimiz vardı insicamlı ve ahlaklı. Hayat çizgimizi esirgeme ettik. Biz hayatı esermek amacıyla değil seyrini tagayyür etmek amacıyla uğraş ediyoruz. Biz siyaseti zaman doldurma korumak üzere değil zamanın rotasını Türk milletinin lehine tevcih etmek için yapıyoruz” diye niteleyerek konuştu. – BATMAN

Share: