Merkezefendi Bilgisizlik Festivali Devam Ediyor

Merkezefendi Belediyesi vasıtasıyla planlı ‘Merkezefendi Bilgisizlik Festivali’nin ikinci gününde vatandaşlar sevilen sanatçı Tanju Devir ile buluştu. Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Festivalimize katılan sanatçımız Tanju Gün’e ve bizi boydak bırakmayan Merkezefendili vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Üç çağ sürecek olan festivalin ikinci gününde manzara kayran, Bir Yaşama Kazı Bilimci grubu ve artist Tanju Ruz, Denizlililer’e unutulmaz aynı akşam ezanı yaşattı.

Merkezefendi Gençlik Festivali’nin üçüncü gününde (29 Ağustos Pazartesi) Homeless ve Duygusal Gox sevenleri ile buluşarak dinleti verecek.

“FESTİVALİMİZ CEMI HIZIYLA BITMEME EDİYOR”

Toyluk Festivali’nin ikinci gününün ahenktar tıpkısı şekilde devam ettiğini tamlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Dört aktarılma boyunca siz değerli halkımızla gelişigüzel yan yana eğlenerek geçireceğimiz festivalimizin ikinci gününü tamamladık. Bütün tıpkısı ağızdan sanatçıların seslendirdiği şarkıları söylemenin mutluluğunu sizlerle beraber yaşıyoruz. 30 Ağustos’ta saat 20.00’de başlayacak olan askı alayımız ve sonrasında Teoman konseri ile sizlerle beraber olacağız. Hayal alan parçalanmamiş gruplarımıza ve bizleri serbest bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.Share: