Manisalı Judocular Isparta’dan 15 madalya ile döndüler

Cahillik ve Spor Bakanlığı eliyle Isparta’da planlı Okul Sporları Gençler Judo Kadro Müsabakalarında Manisalı Judocular 15 madalya.

Cahillik ve Spor Bakanlığı tarafından Isparta’da planlı Ekol Sporları Gençler Judo Kol Müsabakalarında Manisa’dan katılan judocular şişman tıpkısı başarıya imza attı. 4 değerli, 4 gümüş ve 7 bronz olmak için 15 madalya kazanan Manisalı judocular küçük ay ayında Kayseri’de yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

Sporcuları ve antrenörleri tebrik fail Manisa Toyluk ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, “Isparta’da elde ettikleri madalyalarla bizleri gururlandıran sporcularımıza gücük ay ayında Kayseri’de yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diliyorum” dedi.

Alınan dereceler şöyle: 48 kiloda bir numara Zilan Ertem, 50 kiloda bir numara Soyluluk Şayık, 57 kiloda bir numara Zerrin Ergen, +70 kiloda birinci Irmak Ceylin Güçtekin, 52 kiloda ikinci Bulak Sevir, 57 kiloda ikinci Sezin Recepçe, 73 kiloda ikinci Abdülkadir Girişken, 90 kiloda ikinci Sami Yusuf Çiçek, 40 kiloda üçüncü Ağıl Akkaya, 50 kiloda üçüncü Ömer Faruk Bulak, 55 kiloda üçüncü Kuşak Emre Özdemir, 63 kiloda üçüncü Öpücük Yüksel, 73 kiloda üçüncü İsmail Durbak, 63 kiloda üçüncü Kerimenur İşbecer, +70 kiloda üçüncü Güner Bedel Diker – MANİSA

Share: