Malatya İdman Yurdu’ndan aktarma atağı

Bölgesel Tıfıl Ayak Topu Ligi’nde (BAL) Malatya’yı desise fail Malatya İdman Yurdu nakil atağı yaparak, aut transferde 10, iç transferde ise 7 futbolcuyla kesim imzalandı.

Transferle ait namına açıklama yapan Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Eren Alp, güzeşte sezonlarda yaptıkları başarıların devam etmesi ve kurumsal olarak ati namına kuvvetli ayaklar ile gezmek hesabına titiz davrandıklarına dikkat çekerek, beceri sorumlu Tuncay Selçuk ve havari antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Namazı Nasır ve Kaleci Antrenörü Önder Biçer nezaretinde bakir sezona hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu zaman üzere dış transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Kalem, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Deminden, Gazinatep FK’dan Mushap Çelik, Kullanılmamış Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Kağan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Sürücü, Malatyaspor’dan Aykut Kar, çöz transferde ise İsmail Yağız, Serkan Bakılmamış, Bahir Pala, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Polat ile anlaştı. – MALATYA

Share: