Live From Konya Fest’e Kader Tilbe Damgası

Live From Konya Fest’in geçmiş gününde konserler tüvana müzikçi Osman Mecnunca ile başladı. Teşrinievvel ayında öz yazdığı şarkıları müzikseverler ile buluşturacak olan Osman Mecnunca evvel konserini memleketi Konya’da verdi.

Festival Gökcan Sanlıman performansı ile bitmeme etti. Seyirciler Gökcan Sanlıman’a isminin mukayyet olduğu Konyaspor forması ödül etti.

“ONLARI GÜLER YÜZLERİYLE HATIRLAMALIYIZ”

Son dönemin öne çıkan müzisyenlerinden Tuğkan eskimemiş haz heyecanını Live From Konya Fest’te seyircisi ile paylaştı. Zaman yayınlanan “Özledim” şarkısını ilk defa sahnede söyleyen Tuğkan, kaybettiğimiz futbolcu Ahmet Sakat ve müzikçi Itibar Şener’i “Onları güler yüzleriyle hatırlamalıyız.” diyerek andı.

FESTİVALİN İLK GÜNÜNÜN FİNALİNİ YILDIZ TİLBE YAPTI

Festivalin geçmiş gününün finalini Baht Tilbe yaptı. Binlerce kişinin izlediği sanatçı, söylediği şarkılar ve kışlık stili ile birlikte ilgi çekti. Konseri boyunca yerinde on paralık durmayan Şans Tilbe’ye Konya adeta koro oldu.

Kendi uyarladığı gri tulumu ile sahneye çıkan Tilbe, “Ben bilcümle çokça üşüyorum.” diye montunu ve evde de beğenilen botlarını giymeyi ihmal etmedi.

Konyalılar bu hafta sonu Live From Konya Fest kapsamında değişik sanatçıların konserlerinde buluşmaya devam edecek.

Live From Konya Fest Programı;

– 7 Teşrinievvel 2022 Cuma Namazı – Gülme Mehan, LVBL C5, Eypio, Funda Arar.

– 8 Ekim 2022 Cumartesi – Kardelen, Sena Şener, Tan Taşçı.

– 9 Ekim 2022 Iş – Batu Akdeniz, Fert Gox, Gripin, Teoman.

Share: