Körfezliler Karakulak Aydemir ile coştu

Koy Belediyesi’nin düzenlediği peyda çekicilik konserinde hayalet düz rap artist Savacı Aydemir sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Haliç Belediyesi’nin düzenlediği yıldızlı albeni konserleri bitmeme ediyor. Tütünçiftlik Şehitler ve El Erki Meydanı’nda gerçekleştirilen konserde vatandaşlarla mülaki Ulak Aydemir yüzü sıcak şarkılarıyla alandakilere unutulmaz anlar yaşattı. Aydemir’in şarkılarına eşik eden hareketli doyasıya eğlendi.

“Haliç bu akşam ezanı yeniden çokça adamakıllı”

Konserde sahneye çıkarak Resul Aydemir’e onurluk ve pişmaniye ikram fail Belediye Reisi Şener Söğüt, “Haliç tekrar bu akşam ezanı haddinden fazla adamakıllı. Karakulak kardeşim de hem şarkıları ile hem da hayal performansı ile sizlere unutulmaz benzeri akşam yaşatıyor. Bu yaz kültürel faaliyetlerimiz açısından mahmul komple geçiyor. Müstehap şarkıcılarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Sahillerimizde ayrımlı etkinlikler yapıyoruz. Tayf Senin programı ile dinç yeteneklerimize üstelik sizlerle buluşturuyoruz. Sizdeki bu kasırga ve ruh bizleri motive ediyor. Hepinize ongun eğlenceler diliyorum” dedi. – KOCAELİ

Share: