Konya haberi | Konya Şeker Hastalığı, Sosyete Ruh Sağlığı Merkezi hastalarını ağırladı

Konya Şeker, farkındalık etkinlikleri çerçevesinde Cemiyet Can Kuşu Sağlığı Merkezinde (TRSM) otama gören hastaları mihman etti.

Konya Şeker açıklamasına bakarak, Konya Beyhekim Yetişek ve Araştırma Hastanesi Topluluk Can Kuşu Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastalar ile Konya Şeker Hastalığı katılımcıları, farkındalıkların toplumun vazgeçilmezleri olduğunu ve hayatın birliktelikle güzelleşeceğini ifşa etmek maksadıyla Konya Şeker Hastalığı’de planlı yemekle tıpkı araya geldi.

Anadolu Bağlantı Ana Ortaklık İcra Müesses Başkanı Hüseyin Garaz Akın, Rum Kontak Ana Ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşat Ersöz, Konya Şeker Umumi Müdürü Kemal Acı ve farklı ilgililerin hazır bulunduğu programa TRSM Sorumlu Hekimi Dirayetli. Dr. Münir Karaaslan, Mesul Abla Behişt Gezer, Beyhekim TRSM çalışanları ve hastalar katıldı.

Açıklamada, etkinlikte konuşmasına düzlük verilen Küçük Asya Angajman Holding İcra Oturmuş Başkanı Hüseyin Erek Akın, Konya Şeker Hastalığı’in içtimai sorumluluklarının farkında olan bir çekicilik olduğunu, bu çerçevede böyle tıpkı programı hazırlamaktan berenarı mutlu olduklarını anlatım etti.

TRSM Mesul Hekimi Uz. Dr. Münir Karaaslan ise kendilerini Konya Şeker’in ağırlamasının hastalar açısından çokça şanlı olduğunu belirterek, Konya Şeker yetkililerine teşekkürname etti. Karaaslan antrparantez Cemiyet Ruh Sağlığı Merkezinin tanıtıp faaliyetleri karşı brifing yaptı.

Program sırasında içtimai sıklet anlayışı ile eksiksiz katılımcılar renkli konuşmalarla hoşça kânunuevvel geçirdi. Duyarlı anlara görüntü olan programın böylecene, Karaaslan ve Mesul Hemşire Gezer, Rum Temas Holding İcra Yerleşmiş Başkanı Akın’a bire bir ödül ikram etti.

Share: