Komutan Demirtaş: “İlçemizi bellik şehir haline tefhim etmek için çalışıyoruz”

Kendisini mülakat eden CHP milletvekillerine projelerini anlatan İlkadım Şehremini Necattin Demirtaş, “Şehrül emniyetli yerine gerçekleştirmiş olduğumuz yatırımlarla ve devam eden projelerimizle ilçemizi bellik benzeri kent haline getirmek amacıyla var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

CHP Tokat Milletvekili Bayrı Durmaz, CHP Samsun Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu, Kemal Yiğit ve CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında müzakere etti. Ziyarette CHP’li milletvekillerine Ataocağı (Büyükler Kreşi), Şefkat Evi, Refakatçi Evi, Eş Korunma Evi, Kalkancı Yaşam Alanı, Izansız Inkılap, Akim Atılmış ve Atık Toplama Merkezi (ATOM) otobüsü kadar projeleri üzerine bilgiler nâkil Komutan Necattin Demirtaş, “İlçemize yatırım ve hizmet önünde kapısını çaldığımız değme milletvekilimiz bizim amacıyla elinden geleni yapıyor. Değerli milletvekillerimiz, ziyaretleri ile bizleri bahtiyar ettiler. Biz de bu fırsatı değerlendirdik uray çalışmalarımız hakkında hikmet verdik. Şehrül güvenli adına gerçekleştirmiş olduğumuz yatırımlarla ve devam eden projelerimizle ilçemizi bellik aynı şehir haline getirmek amacıyla var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Halkın mümtaz temsilcileri olan vekillerimize şehrimize ve ilçemize envestisman noktasında verdikleri destek ve katkılarında çevre hemşehrilerimiz namına teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

“Yanınızdayız”

Milletvekili Kadim Durmaz ise “Kurtuluşun şehri Samsun’da, şişman komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün attığı evvel adımdan ismini düz ilçede Başkan Demirtaş’ın hayata geçireceği projelerin liyakatli olacağına düşünüyorum. İlkadım size emanet. Bu ikinci döneminizde bile çokça başarılı benzeri proses geçireceğinize, benzeri fark oluşturacağına umum kalbimle inanıyorum. Ben birlikte üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırım. Birikim, sınama ve deneyim aklın öğretmenidir. Print zamanlarda misil resim evet. Deneyim, tecrübe ve repertuvar sizde var doğrusu. Belediye başkanlığı gösterişsiz tıpkı fariza değil fakat sizin bu görevi layıkıyla ve başarıyla yerine getireceğinize inancımız kül. Türkiye’nin dosdoğru siyasetçilere ihtiyacı var. Yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda İlkadım Belediye Reisi Necattin Demirtaş, şehrin simgesi olan “Saygınlık Anıtı” heykelini milletvekillerine hediye etti. – SAMSUN

Share: