Kişmiri yollarında uzanım

Karaca yollarının imal, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde çetin gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine bakarak, Rum Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala diğer istikametten iki yönlü sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı restorasyon çalışmaları dolayısıyla 21.00-07.00 saatlerinde rastgele iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma sair istikametlerden iki cepheli cevaz verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir angajman yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması nedeniyle muvasala bölünmüş yolun tıpkısı bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları zımnında İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, erişim gayrı istikametten iki cepheli sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle muvasala mukassem yolun bir bölümünden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı bakım ve tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki cepheli müsaade veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin bakım, tamir ve kovanlık çalışmaları nedeniyle saat 18.00’e büyüklüğünde Kastamonu-Çankırı istikametindeki salim tüpte erişim yegâne şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak faaliyet-elektronik sistemi hizmet ve tamirat çalışması sebebiyle 16 Eylül’e büyüklüğünde 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma bir tane şeritten kontrollü izin verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki yüzeysel istila çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Share: