Kira artışları, aşağılık evlere taşınanları depolara yöneltti

Büyükşehirlerde 2+1 ile 3+1 daireler beyninde 5 bin TL’ye dayanan karşılık farkları dolayısıyla kiracılar sıradan evlere yöneldi. Kira artışları sonrasında elan alelade evlere taşınanlar ise aşkın eşyalarını feda etmek yerine depolara başvuruyor.

Kira artışlarıyla alay malay şehir içi taşınmaların yüzdelik 58 azaldığını kaydeden Göztepe Transport Global Lojistik CEO’su Ulaş Gümüşoğlu, konuyu şu sözlerle değerlendirdi:

“Icar fiyatlarındaki artışlar site dışına yapılan zorunlu göçün yanı sıra birçok gelişmeyi de yanında getirdi. Söz Gelişi 1 dide elan nazik bire bir habbe kira fiyatının büyükşehirlerde 2 bin ila 5 bin TL arasında değişmesi, depolara talebi artırdı. Zira iri sülale evet de ofislerden elan küçük mekanlara sızmak durumunda küsurat insanlar, kıymak istemedikleri eşyaları saklayabilecekleri alanlara gerekseme duyuyor. Tığ birlikte 1978’den bu yana lojistik sektöründe hizmet veren Göztepe Transport namına geliştirdiğimiz sürdürülebilir fikirler ve uygulamalarla, müşterilerimize eş eşyası depolamadan idarehane ve evlerin nakliye süreçlerine büyüklüğünde emniyetli ve disiplinli çözümler sunuyoruz.”

GÜVENİLİR VE MAKUL MALİYETLİ KURUMSAL NAKLİYECİLERE DILEK ARTTI

Familya kiralarının artmasıyla alay malay uzak lokasyonlara taşınan bireylerin sürecin yükünü düşürmek için kurumsal taşımalık firmalarına yöneldiğine dikkat calip Ulaş Gümüşoğlu, “Türkiye genelinde ev fiyatlarında ve kiralarda görülen artışlar, mecburi kafile hareketini doğurdu. Çünkü alelhusus büyükşehirlerde iki üç katına kadar yükselen kiralar, insanların refah düzeyini düşürerek benzeri kısmının yaşadığı bölgeden elan uzak tıpkı lokasyona ya bile farklı ayrımsız şehre göç etmesine kere açıyor. Süreçteki masrafları arz organ azaltmak ve eşyaları üzere yeni sülale yahut depolara taşınırken korunaklı paketleme ve nakil hizmeti ahzetmek isteyenler, kurumsal hizmet sağlayıcılara yöneliyor. Tığ bile 40 yılı aşan deneyimimizle evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz” dedi.

NAKLİYE SÜREÇLERİNDE EŞYAYA ÖZEL NİTELİKLİ AMBALAJ HİZMETİ

Aklı Başında azrail deneyimi ilkesini tasavvur edinerek disiplinli aynı operasyonel süreç yarattıklarının altını çizen Ulaş Gümüşoğlu, say modellerine dair şu bilgileri paylaştı:

“Lazım ocak gerekse idarehane taşımacılığında nakliye işlemlerini kamera odaklı tıpkısı şekilde keyifli süreçlere dönüştüyoruz. Önceki müşterimizin taleplerini dinleyerek hal üretirken, peşi sıra ise ekspertiz ekiplerimizle mekana gelerek eksiksiz detayları aşama alıyoruz. Bu doğrultuda değer aralığı belirleyerek iki taraf amacıyla bile bildirme uygun ücrette değişmeyen kılıyoruz. Huruç sürecinde gelişigüzel ürüne makul nitelikte ambalajlar kullanırken, kırılabilir ve yırtılabilir eşyaları üstelik film naylonun konusunda uçuk yüzeyli kumaşlarla kaplıyoruz. Elektronik eşyaları ise karton kolilerle taşıyoruz. 19 araçlık filomuzla evden eve nakliyat, bölüm taşıma, çıngı pırtı taşıma kabil ihtiyaçları olan müşterilerimizin sürecin cümle aşamalarında yanındayız.”

Share: