Kayseri’deki dide ve borsa başkanlarından TOBB’a ziyaret

Kayseri’birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) ilişkin bölüm ve borsa başkanları, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ülfet etti.

Kayseri Ticaret Odasından (KTO) yapılan kayıtlı açıklamaya bakarak, KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Tecim Borsası (KTB) Başkanı Recep Bağlamış, Develi Tecim Odası Başkanı Mustafa Maşlak, Bünyan Ticaret Odası Başkanı Naim Çetin ve Yahyalı Tecim Odası Sedir Başkanı Adnan Görgülü, meclis başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile divan üyeleri ziyarete katıldı.

TOBB Toplumsal Tesisleri’ndeki ziyarette mütekellim Hisarcıklıoğlu, TOBB’un aksiyon dünyasının sıkıntılarını çıkışlı makamlara iletip izlem etmekle görevli olduğunu belirtti.

Pandemi dönemini sunma beş altı hasarla atlatan ülkenin Türkiye olduğunu ifade eden Hisarcıklıoğlu, “Sahadan gıcırı bükme ülkü çözümünde yüzde 97 muvaffakiyet elde ettik. Cenabıhak hep başkanlarımızdan razı olsun. Biz kamu namına görev yapıyor, basar ve borsalarımıza 5 örtüsüz hizmet veriyoruz. Paris ve Londra’daki odalarda şüphesiz hizmet veriliyorsa Kayseri’deki odalarımızda tıpkı hizmet veriliyor.” ifadelerini kullandı.

KTO Başkanı Gülsoy da Hisarcıklıoğlu’ndan aldıkları talimatlarla canla başla çalışmaya, kente ve ülkeye bakım etmeye bitmeme edeceklerini kaydetti.

KAYSO Başkanı Büyüksimitci ise Hisarcıklıoğlu’nun verdiği öğütler, doğru kılavuzluğu ve liderliği yardımıyla kentte iyicene amal yaptıklarını anlatım etti.

KTB Başkanı Bağlamış dahi rastgele antlaşma Hisarcıklıoğlu’nun yanında olduklarını ve olacakların belirtti.

Kayseri heyeti, antrparantez Anıtkabir’i dahi konuşma etti.

Share: