Karabük’te “Adım Adım 2023 Köyüm Benim” programı düzenlendi

MHP İstanbul Saylav Dirimsel Arkaz, “Yavaş Yavaş 2023 Köyüm Benim” projesi kapsamında Karabük’ün Safranbolu ve Yenice ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Arkaz, ziyaretlerine MHP Karabük İl Başbuğ Yardımcısı Çekişme Gedikoğlu ve MHP Safranbolu İlçe Başkanı Erkan Canözü ile Safranbolu’ya merbut Ovacuma köyünde başladı.

Köyde vatandaşlarla mülaki Arkaz, henüz sonradan MHP Merkez Umumi Heyet (MYK) Üyesi Hedef Kotra, MHP Karabük İl Başkanı Gaybubet Kar ve umumi heyet üyeleri ile Karabük Tecim ve Endüstri Odası Başkanı Fatih Çapraz’ı müzakere etti.

Arkaz, ziyaretleri kapsamında Safranbolu’nun Bostanbükü, Yazıköy, Konarı ve Toprakcuma köylerine anbean vatandaşlarla kardeş kardeş etti.

Son namına Yenice ilçesine revan Arkaz, burada MHP Karabük İl Başkanı Ademiyet Kar, Yenice Şehremini Zeki Çaylı, Yenice Yortan Belde Şehremini Yüce Şık ve MHP Karabük Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Burak Yağız ile Şirinköy, Akmanlar, Kadıköy, Sarayköy ve Satuk köyleri ile Yortan beldesinde vatandaşlarla buluştu, esnaf ziyareti yaptı.

Share: