Kadınlara hususi piyes

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Konseyi Avrat Meclisi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Arsıulusal Uğraş ve Tesanüt Günü’ne hususi aynı program düzenledi. Etkinlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu kadınlar amacıyla “Kuaförde Bire Bir Dolaşma” ünlü oyunu sahneledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Site Konseyi Eş Meclisi, Kadına Müteveccih Şiddete Alın Arsıulusal Savaşım ve Tesanüt Günü’ne hususi bire bir program düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Denizli Büyükşehir Şehremini Osman Zolan, Site Konseyi Başkanı Ali Kırmacı, Site Konseyi Karı Meclisi Başkanı Bilsen Dikkat, Eş Meclisi üyeleri ve çok sayıda kadın katıldı. Başbuğ Zolan burada yaptığı konuşmada kadınların çokça özel mevcudat olduğunu kaydederek, “Eş, annemiz, eşimiz, kız kardeşimiz, kızımızdır. Eş bizim hayatımızın gelişigüzel alanındadır. Bizler için haddinden fazla kıymetlisiniz. Tığ haddizatında bir kuşun iki kanadı gibiyiz. Bir kanadında rical, gayrı kanadında kadınlar var. İki kanadın de kıymet ve dinamik olmasıyla kuş ancak uçabilir, hedefine varabilir. Bizler da bedel ve yaşayan olduğumuz ant daha güzele ve ileriye gidebiliriz” dedi.

Kuaförde Benzeri Periyot adlı oyunu izlediler

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu aracılığıyla sahnelenecek Kuaförde Ayrımsız Ahit adlı oyunun sevinçli geçmesini dileyen Komutan Zolan, “Hepinize desteklerinizden yağlık çokça teşekkürname ederim. Sevinçli, domuzuna, coşkulu benzeri devir geçireceksiniz. Katkı sağlayıcı Eş Meclisi Başkanımız, tam çalışanlarımız ve siz değerli hanımefendilere katılımınızdan ortalık haddinden fazla teşekkür ediyorum. Hepinize bereketli seyirler diliyorum” dedi.

Konuşmaların peşi sıra davetliler Büyükşehir Belediyesi Site Tiyatrosu marifetiyle sergilenen Kuaförde Aynı Dolaşma ünlü oyunu izlediler. – DENİZLİ

Share: