İzmir spor haberleri: Karşıyaka’da zeybek varsa sorun namevcut

TFF 3’üncü Grup 1’inci Grup’ta bu zaman oynadığı 3 maçta 2 galibiyetle yarışa kuma olan Karşıyaka, bando kaptanlarından Kavga Özbey’in geçmiş 11’dahi oynadığı 90 dakikalardan zaferle ayrıldı. Yeşil-kırmızılı kadroda 2013’ten bu yana 10’uncu sezonunu geçirip yıllardır geçmiş 11’in değişilmezi olan 31 yaşındaki kesici bu sezon 2-0 kazanılan Nevşehir Belediyespor deplasmanında 90 zaman kalıp giydikten sonra çöz sahada Uray Derincespor maçında 25 yaş kontenjanına takılıp sürpriz tıpkısı şekilde kadroya alınmadı.

Kaf-Kaf, Cenk’in tribünde oturduğu o maçı 1-0 kaybederken, tecrübeli futbolcu Kültür Türkiye Kupası’ndaki Bergama Belediyespor deplasmanında formasına yeniden kavuştu. Bergama’yı 2-1’le eleyen yeşil-kırmızılılarda Cenk, 3-1 kazanılan son 1922 Konyaspor deplasmanında dahi geçmiş 11’bile 90 zaman biçim giydi. Karşıyaka’üstelik Konya deplasmanında İhsan Furkan ve eskimemiş nakil Recep kontenjana takılırken, yeşil-kırmızılı topluluk kütle ve kupada Cenk’in 11’dahi oynadığı 3 maçı bile kazanmayı başardı.

BİLETLER SATIŞTA

Ligde cumartesi haset Gema Polimer Mercanköşk Yıldızspor önünde Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda 8.5 yıl sonra taraftarıyla bulaşmaya hazırlanan Karşıyaka’bile biletler satışa bundan sonra. Mevsimsel toplanmış kartların de 600 ile 3 bin TL arasında mütebeddil fiyatlarla satışının sürdüğü Kaf-Ka’ta Mercanköşk maçının bilet fiyatları öğrenci 20, maraton arka 35, maraton ast 50, numaralı ast 60, VIP A-C 150, VIP B 300 TL kendisine açıklandı. Biletler karşılaşma gününe büyüklüğünde kulübün lisanslı ürün mağazalarında, karşılaşma günü de stadyum gişelerinde satılacak.

Share: