İSTANBUL-BAYRAMPAŞA’DA EROIN OPERASYONU BİR KİŞİ TUTUKLANDI

BAYRAMPAŞA’da, otomobilde maden satışı yaptığı belirleme edilen şüpheli suçüstü yakalandı. Otomobilde ve evinde yapılan aramada çok sayıda eroin bap ele geçirilen M.B. isimli aynasız, çıkarıldığı duruşma tarafından tutuklandı.

Bayrampaşa Altıntepsi ve Terazidere Mahallelerinde, esrar yahut münebbih yön üretip satıldığı ihbarı kayran polis, 3 Teşrinisani Perşembe günü saat 15.00 sıralarında ameliyat düzenledi. Kıvrak Park Yeri ekipleri,

Yahya Eksiksizlik Mahallesi’nde otomobilinde esrar ticareti fail şüpheliyi belirleme etti. Polis ekiplerini gören kaba kaçmaya çalıştı. Kovalamaca sırasında şüphelilerin kullandığı makine, polis güçleri aracıyla çarpıştı. Şüpheliler otomobilden inip kaçmaya çalışırken yakalandı.

ÇOK SAYIDA MIZRAP YÖN ELE GEÇİRİLDİ

M.B. isimli şüphelinin üstünde ve otomobilde yapılan aramada, 11 kıvılcım 23,65 gram beyaz zehir, 3 çıngı 1 gram metamfetamin, 2 çıngı 2,77 gram marihuana, 9 ecstacy komprime, 1,42 gram bonzai, 1 sayı alıngan mizan ve mızrap madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 380 teklik mülk ele geçirildi. Kaknem M.B’nin Zeytinburnu Sümer Mahallesi’ndeki evinde yapılan aramada ise 269,81 gram eroin, 7 ecstacy hap ile ruhsatsız tabanca bulundu. M.B. ‘Görevli memura mukavemet’, ‘Mala beis verme’, ‘6136 Az Ateşli Silahlı Bıçaklar Kanununa Muhalefet’ ve ‘Uyuşturucu yahut uyaran özellik yapım ve ticareti’ suçlarından çıkartıldığı murafaa aracılığıyla tutuklandı.

Share: