ING Atak’den ilk defa ING’li olan esnaf ve özlük işletmelerine özel %0,99 faizli itimat fırsatı

Sayısal gücüyle ve havadan bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık nişane ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde analizör sunan ING Türkiye, ING Ateş Parçası üzerinden ilk defa ING müşterisi olan esnaf ve zat işletmelerine hususi kredi kampanyası geliştirdi. Bu kapsamda, ING Müteharrik üzerinden diledikleri meydan ve zamanda 7/24 ING’li olan esnaf ve koca işletmeleri, işlerinin esasen ayrılmadan ING Duraksız uygulaması ve ing.com.tr üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor ve 20 bin TL’ye büyüklüğünde 24 ay önel ve yüzde 0,99 faizli emniyet fırsatından yararlanabiliyor. İşletmeler ayrıca ING KOBİ Sayısal dünyasında yerlerini alarak hemen dijital kanallar üzerinden verilen kitap ve fırsatlardan bile yararlanabiliyor.

İşletmeler, evrak teslimi üzere şubeye gitmeden, dijital kanallar üzerinden bedava ayrımsız şekilde ING’li olabiliyor

ING’li girmek talip olan esnaf ve kişi işletmeleri, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dilediği yerde macerasız ve kolay tıpkı şekilde ING’li olabiliyor. İşletmeler, ing.com.tr ve ING Atak uygulaması üzerinden vade derdi olmadan günlük deneyim etme imkânı sağlayıcı KOBİ e-Turuncu ya bile ING KOBİ Takkadak Itimat başvurusunda bulunarak sayısal kanallar üzerinden almaç olma sürecini tamamlayabiliyor. İşletmeler nişane seçme sürecini tamamladıktan sonra ING Etkin üzerinden alarga azrail olma adımına geçiyor. Düzenlilik adımlarını sabık kullanıcılar, serencam adımda almaç temsilcileriyle yapılacak görüntülü görüşmeye katılarak anında ING müşterisi olabiliyor.  Kullanıcıların bu özelliği kullanabilmesi amacıyla yeni çipli kimlik ve NFC (Andıran Alan İletişimi) özelliği olan aynı telefonunu olması gerekiyor. Bu özelliklere eş kimlik belgesi ve telefonu olmayanlar ise sonuç adımda imza sürecini kurye ile tamamlayabiliyor. 

Öcal Ağar: Dijitalleşmede öncü bankalar beyninde kayran alıyor ve müşterilerimize sayısal dünyada değişik alternatifler sunmaya devam ediyoruz

Dijital liderlik hedefiyle ilerlediklerini belirten ING Türkiye Hukuksal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Ticarette anlık ihtiyaçlar için çabuk ve havadan çözümler gerekebiliyor ve işletmelerimizin işlerinin esasen ayrılmadan ihtiyaçlarını basit karşılayabilmesi henüz balaban kuzuluk geliyor. Biz dahi müşterilerimizin hareket hayatlarında tıpkı hamle önde olmalarını tür kılmayı hedefliyor ve emeksiz bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize sayısal dünyada ayrımlı alternatifler sunmaya bitmeme ediyoruz. Dijital dönüşümü stratejimizin merkezinde konumlandırarak dijitalleşmede avangart bankalar ortada meydan alıyor, yenilikler sunarak pazarı dönüştürüyor ve oyunun kurallarını yeniden yazıyoruz. Şubelere bile kalıplara bile sığmayan bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize kalıpların dışında hayatın ortamında çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hayatlarını henüz bile kolaylaştırmak ve onları mali adına pekiştirmek için bakir bir kampanya geliştirdik. Bu kapsamda, işletmeler hem uçtan kuyruk sokumu kemiği dijital bire bir deneyim yaşayarak ING müşterisi olabiliyor hem da onlara sunduğumuz avantajlı itimat fırsatı ile işlerinin başından ayrılmadan akçe ihtiyaçlarını zahmetsiz karşılayabiliyor. Yenilikçi eser ve hizmetlerimizle işletmelerimizin dijitalleşme süreçlerine katkıda bulunmaya ve onları finansal kendisine desteklemeye bitmeme edeceğiz” dedi.

ING Türkiye, 73.4 bilyon TL köken ve sayısal yatırımlarıyla ekonomiye desteğini sürdürdü

ING Türkiye’bile iki peş düzey atama

ING Türkiye ve Çiçeksepeti iş birliği ile mağaza sahiplerine ING’den özel avantajlar

Share: