Ilbay Fakir, köylerde incelemelerde bulundu

Kars Valisi ve Uray Komutan Vekili Türker Garip, çabucak her hafta eğlenceli olarak gerçekleştirdiği karye ziyaretlerine devam ediyor.

Sahipsiz, merkeze sadık Hasçiftlik, Yücelen ve Çamurlu köyleri ile Susuz ilçesine sadık Güzel ve Ortalar köylerini müzakere ederek yapılan çalışmaları durumunda gördü.

Daha sonradan vatandaşlarla bire bir araya mevrut Fakir, vatandaşların sav ve taleplerini dinleyerek beraberindeki yetkililere kadar aldırdı. Ilbay Sahipsiz, dile getirilen taleplerin ilişkin birimlerce incelenerek galiba tıpkısı cazibe, program dahilinde çözüleceğini belirtti.

Kars Valisi ve Uray Başkan Vekili Türker Fakir, Bitümlü Yunak Mahlut (BSK) aşınma tabakası yapılan Eşkal Hasçiftlik, Aynalı ve Ortalar ekip karye yolu ile Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) şeklinde yapılan Yücelen ve Çamurlu ekip karye yollarında dahi incelemelerde bulundu.

Ilbay Fakir’ün köylerini konuşma etmesinden yağlık şişman memnuniyet duyduklarını dile getiren köylüler, karye yollarının yapılmasından dolayı kendisine teşekkürname etti. – KARS

Share: