IAS’den Pakistanlı firmayla gelişim ortaklığı

Global teknoloji firması Industrial Application Software (IAS), Pakistanlı danışmanlık firması Taar Consulting ile imzaladığı hareket ortaklığı ile Pakistan pazarına methal yaptı.

Şirket açıklamasına göre, IAS, canias4.0 Teknolojileri markası çatısı altında sunduğu ERP, nesnelerin interneti, endişe, “Big Data” gibi it canlı çokça ürünü, yazılım ve donanım çözümleri, danışmanlık ve eğitim bilimi hizmetleri ile dünyanın ciharıyek birlikte hizmet veriyor. Ürünlerini 16 dilde 50’den çok ülkeye sunan firma, temas sabık dolaşma operasyonlarının hacmini genişletiyor.

Almanya, Türkiye, Hindistan, Cenup Kore, ABD, Birleşik Fellah Emirlikleri ve İsviçre’de kâin tarz ofislerinin birlikte farklı küresel gelişim ortakları ile türlü ülkelerde hizmet veren IAS, bakir gelişim birliklerini duyurdu.

Firma, Pakistanlı danışmanlık firması Taar Consulting ile imzaladığı aksiyon ortaklığı ile Pakistan pazarına antre yaptı.

Yeni gelişim ortaklığının başlatılması ardından IAS Türkiye’nin İstanbul ofisinde ağırlanan Taar Consulting ekibi, mihman oldukları tıpkı hafta boyunca IAS müşavirlik ve geliştirme ekipleri ile tanıştı, IAS Business Academy (IBA) yoluyla düzenlenen eğitimlere katıldı.

“canias4.0 teknolojilerini Pakistanlı firmalar ile buluşturacağız”

Açıklamada görüşlerine vadi verilen Taar Consulting Dip Yöneticisi (CEO) Arsalan I. Anwer, Pakistan’da ERP pazarını abartmak istediklerini, bunu yapmak için IAS ile yaptıkları hisse senedi birliğinin çokça akıllıca ayrımsız karar olduğuna inandıklarını belirtti.

Pakistan ekonomisinin hızlı hızlı büyüdüğünü ve işletmelerin büyümesini beslemek amacıyla uygulayım bilimi kısmında gani tıpkısı oyuncuya ihtiyaç duyulduğunu nâkil Anwer, şunları kaydetti:

“Gelişmekte olan devasa endüstriyel pazarımızın, verimliliği arttıracak, elastik, yalın kat uyarlanabilen, yerli operasyonel senaryolara aceleten adapte edebileceğimiz benzeri yazılıma gerekseme duyduğunu gözlemledik. İncelemelerimiz sonucunda canias4.0 teknolojilerinin tam ihtiyaçlarımıza karşılık verecek 360 mertebe çözümler sunduğunu gördük. Bu nedenle IAS ile başlattığımız yıpranmamış gelişim ortaklığımız bizim üzere çokça önemli. canias4.0 teknolojilerini Pakistanlı firmalar ile buluşturacağız. Elan şimdiden bu konuda önemli görüşmeler yapıldığını söyleyebiliriz.

İstanbul ziyaretimiz haddinden fazla keyifliydi. Karşılaştığımız konukseverlik için teşekkürname ederiz. IAS Umumi Heyet Başkanı Yaşar Kağan Karabiber’in vizyonu ve işine olan bağlılığı bizi çokça etkiledi. IAS’de cümle hangi istediğini ve kuşkusuz çalışması gerektiğini ongun biliyor. Burada haddinden fazla hayır eğitimlere katıldık ve IAS ekipleriyle ati planlarımız amacıyla faydalı görüşmeler gerçekleştirdik.”

Share: