Gökçe Kelebekler yıpranmamış sezona hazır

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Avrat Hentbol Takımı, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yaptığı hazırlık maçlarıyla bakir zaman çalışmalarını tamamladı.

Yeni sezonda 4 kulvarda yarışacak Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Karı El Topu Takımı, yaptığı tedbir maçları ile çalışmalarını tamamladı. İzmir’in ocak sahipliğini yaptığı tedarik maçları, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yapıldı. İki maçta birlikte sergilediği takat sınırı ile ustalık heyeti kıvançlı eden Mavi Kelebekler, tedbir maçlarında ortaya koyduğu oyunla de ayn doldurdu. Avrupa ve Türkiye’da oynanacak maçları düşünerek takım derinliğini artırdıklarını belirten Konyaaltı Şehremini Bonkör Sıhhatli, Semavi Pul Kanatlılar’e güvendiğini belirtti. Sezona, hafta sonu Kastamonu Belediyesi GSK ile oynayacakları Süper Kupa ile başlayacaklarını rapor eden Sıhhatli, Antalya’yı hem Türkiye’üstelik hem da Avrupa’da olta edecek olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi.

“4 kupayı de takanak güçteyiz”

2022-2023 sezonu öncesinde bol bire bir hazırlık devresi geçirdiklerini tamlayan Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Kadın El Topu Takımı Başantrenörü Birol Ünsal, takımın ortaya koyduğu performanstan kıvançlı olduğunu söyledi. Yaptıkları tedbir maçları ile takımın pozitif ve eksilerini tayin ettiklerini tabir fail Ünsal, yıpranmamış sezona büyük bire bir istek ve enerji ile başlayacaklarını vurguladı. Süper Lig’da kalburüstü 2 yılı geride bıraktıklarını belirten Ünsal, bu sene henüz sert ve mücadeleyi serencam saniyelere büyüklüğünde bırakmayan tıpkı topluluk oluşturduklarını dile getirdi. Süper Yürek, Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve Süper Ligi kupası doğmak için 4 kupayı birlikte matlup güçte olduklarını vurgulayan Ünsal, oynayacakları her maça ayrı hazırlanacaklarını dile getirdi. – ANTALYA

Share: