Gaziantep FK, Hatayspor deplasmanından bereketli sonuçla ayrılmayı hedefliyor

Gaziantep FK, Spor Göt Süper Lig’in 3. haftasında deplasmanda oynayacağı Atakaş Hatayspor karşılaşmasından mebzul ayrımsız sonuçla ayrılmayı hedefliyor.

Gaziantep FK Ustalık Direktörü Erol Endişe, antrenman öncesi gazetecilere, geçen haftaki MKE Ankaragücü maçındaki oyundan mutlu olduklarını söyledi.

Transfer döneminde aralarına katılan oyuncuların takıma adapte olmaya başladığını anlatım fail Bulut, “Beş Altı para aktarımı henüz yapmayı düşünüyoruz. Yollarımızı ayırmak isteyip ayrılamadığımız arkadaşlarımız birlikte var. 8 Eylül’e kadar para aktarımı dönemi devam ediyor ve sonuç güne kadar ne gerekiyorsa yapacağız. Umudumuz, daha ongun bire bir seviyeye gelebilmek ve şu dakika dolgunca gidiyoruz.” dedi.

Bulut, Atakaş Hatayspor’un sabık mevsim kim kadrosunun şişman benzeri kısmını koruduğunu belirtti.

Akataş Hatayspor’un defansa koskocaman takviyeler yaptığına dikkati çeken Keder, şöyle devam etti:

“Birbirini haddinden fazla ongun tanıyan aynı takıma alın oynayacağız. Karşımızda alelhusus kişi evinde üstelik gani oynayan aynı topluluk var. Burada oylumlu olan rakibin hangi yaptığından tekessür bizim hangi yaptığımız ve ne yapacağımızdır. O yüzden çalışmalarımızı ona yönelik yapıyoruz. İnşallah Hatay deplasmanından umduğumuz sonuçla izansız döneriz. Bu sene birlikte 4’lü herkes oynuyoruz. Stoperlerimizin henüz mebzul motive olması gerekiyor. Geçen yıl yaşadığımız sorunları gideriyoruz. Defans anlamında takımımız gani işlemler yapıyor, hücumdaki arkadaşlarımız defansa bindi sağlarsa henüz iyi benzeri zevahir sağlayacağız.”

Antrenman

Gaziantep FK, Spor Kaba Et Süper Lig’in 3. haftasında 20 Ağustos Cumartesi haset deplasmanda karşılaşacağı Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Maharet direktör Erol Bulut yönetiminde kulüp tesislerindeki egzersiz ısınma ve bütünüyle arak çalışmalarıyla başladı.

Çift kermen maçla tamamlanan antrenman 1 saat 35 dakika sürdü.Share: