Galebe Partisi lideri Beklenti Özdağ’dan Icra Vekili Süleyman Soylu’ya: Yayınlayacağım videoyu izle

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat ve Yengi Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında yaşanan gerginlik devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Özdağ, Bakan Aristokrat ile teelfonda paçarız küfürleştiklerini tez etmişti. Aristokrat ise “Gündeme karışmak amacıyla yalan dezenformasyon devam ediyor. Amerika’nın aparatıdır. Operasyon çocuğudur. Ne pozisyonu aldıkları apaçık ortadadır. Milletimiz öz saygı etmesin” ifadelerini kullanmıştı.

BİR HAFTA SÜRE VERMİŞTİ

Bu sözler sonrası 16 Eylül’de bir video paylaşan Özdağ, Nazır Soylu’nun kendisine yönelik bu suçlamaları üstüne “Sana benzeri hafta süre. Bekleyeceğim, bu iddianı kanıtlaman gerekiyor” dedi.

“PARTİ INŞA ETMEK İÇİN ÇALIŞTIĞINI BİLİYORUM”

Mavera yandan Soylu’nun bakir bire bir öğür kurma hazırlığında olduğunu öne süren Özdağ, “Süleyman Aristokrat. Ankara ve İstanbul’da 2 seksiyon halinde tümen ihdas çalışmaları yürüttüğünü biliyorum. Ama haddinden fazla fazla eksikliklerin olduğunu biliyorsun. Eksikliklerinden bire bir tanesi alelhusus KÖLE, Almanya ve İngiltere ile ilişkilerdeki eksiklik, bunun farkındasın. Bu ilişkileri düzeltmeye çalışıyorsun” ifadelerini kullandı.

SAAT 21:00’I İŞARET ETTİ

Bir haftanın dolmasının peşi sıra Özdağ, bakir benzeri paylaşımda bulunarak “Sana ayrımsız hafta süre vermiştim, müddet doldu Süleyman! Bu akşam ezanı 21.00’de toplumsal iletişim araçları hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle” ifadelerini kullandı.Share: