Galatasaraylı Sulh Alper Yılmaz, ligdeki bol performansı sürdüreceklerine inanıyor Açıklaması

Galatasaraylı futbolcu Sulh Alper Yılmaz, “Kendimi geliştirdiğimi ve elan de ilerleyeceğimi düşünüyorum. Henüz dolgunca bir Sulh olacağını düşünüyorum. İlk geldiğimde biraz henüz gayrimuntazam bire bir Hazar vardı. Bugün gelişigüzel anlamda henüz bereketli bire bir Sulh var. Istekli aynı ekiple çalışıyorum” dedi.

Dünya Kupası dolayısıyla lige sunulan arada dinlenme kampı için Antalya Belek Turizm Merkezi’ne mevrut Galatasaray, geçmiş antrenmanını zaman gerçekleştirdi. Egzersiz öncesi Galatasaraylı futbolcu Hazar Alper Yılmaz, matbuat mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sulh Alper’in açıklamaları şu şekilde:

“İstanbul’daki kampımız çok iyice geçti. Antalya’ya geldik. Burada bile evire çevire ayrımsız dinlenme kampı yapacağımızı düşünüyorum. Kazasız belasız bir şekilde geçmesini diliyorum. kimi zaman şekil düşüklüğü olabiliyor. Ayak Topu hep ayrımsız oynanmıyor. Arada Bir hatalar yapabiliyoruz ama biz Galatasaray’ız. Taraftarlarımızın desteğiyle yer bol Galatasaray’ı izleteceğimize inanıyorum. İyi ve hasis çalışıyoruz. Mesafe bize iyi ati. Duruluk sonrasında kaldığımız yerden bitmeme edeceğiz. Kimi Vakit keder maçlar üstelik çıkarabiliyoruz amma taraftarlarımız temas ant bizi destekliyor. Desteklemeye birlikte bitmeme etsinler. İyi tıpkısı Galatasaray olacağına inanıyorum.Takımda rakiplik güzelce ayrımsız molekül. Eksiksiz oyuncular Galatasaray’ın başarısı üzere rakiplik ediyor. İçeride çok evire çevire aynı arkadaşlığımız var. Takımda balaban oyuncular var. Onlardan benzeri şeyler öğrenmemiz geçişsiz. Gailesiz oyuncular adına takımda olduğumuz amacıyla mutluyuz. Hele Gomis ve Icardi’nden çok madde öğreniyorum. Onlar bizim esin kaynağımız.Kısa mütemadi performanslara değil, kariyerimin tamamına odaklanıyorum. Bire Bir yıldır istekli bir ekiple çalışıyorum. Olaya biraz karşılaşma amacıyla değil vakit kaybetmeden proses odaklı bakıyorum. Kendimi geliştirdiğimi ve daha birlikte ilerleyeceğimi düşünüyorum. Daha iyi aynı Sulh olacağını düşünüyorum. İlk geldiğimde az buçuk daha gayrimuntazam aynı Sulh vardı. Zaman rastgele anlamda henüz mebzul aynı Hazar var. Heveskâr aynı ekiple çalışıyorum.Burak Yılmaz’a benzetildiğimi çokça söylüyorlar. Burak ağabeyi de çok seviyorum. Ona benzetilmek benim üzere çokça balaban his. Hocam bana nerede şans verirse takımıma yardım atfetmek istiyorum.

Sezon başından beri haddinden fazla gani çalışıyoruz. Hocam da Beşiktaş derbisinde bana talih verdi. Hocamın benden çok ümitli olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle bilcümle konuşuyorum. Eksiklerimi konuşuyoruz. Hocam şişman tıpkı maçta bana baht verdi. Ben dahi onun güvenini boşa çıkarmamak için savaş ettim. Benim amacıyla dolgunca bire bir maçtı.”

Share: