Fibabanka ve İşbir Yatak hisse senedi birliğinde 50 bin TL’ye vasıl masrafsız kredi

Müşterilerine ve sektöre değer katan analizör geliştiren Fibabanka, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla teşrikimesai yapmaya bitmeme ediyor. Bu doğrultuda Fibabanka, anlaşmalı mağazalar portföyüne Yatak Uzmanı İşbir Akak’ı ekledi.

Fibabanka Ekosistem ve Ortam Bankacılığı’ndan Mesul Umum Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk konuyla ilişik şu şekilde değerlendirmelerde bulundu: “Türkiye’nin bildirme cesim markalarıyla iş birliği anlaşmalarımız sürüyor. Bu anlaşmaları imzalarken müşterilerimizin ihtiyaçlarını odağımıza alıyor ve buna göre akıntı ediyoruz. Fibabanka kendisine, servis bankacılığı alt yapımız yardımıyla müşterilerimize yarattığımız imkânlarla onların finansmana gerekseme duydukları giderek bizi hatırlamalarını amaçlıyoruz. Türkiye’nin yatak sektöründe dünyaya açılan, tüketicilerin de yeğleme ettiği aynı işaret olan Akak Uzmanı İşbir Yatak ile yaptığımız anlaşma yardımıyla müşterilerimize masrafsız, sigorta bedelsiz, akla yatkın önel fırsatlarıyla ihtiyaçlarını giderme imkânı sağlıyoruz.

İşbir Ana Ortaklık CEO’su Mütehammil Gültepe ise, ‘’Akak ve dalgı konforu alanında geliştirdiğimiz faziletli teknolojili ürünler ile sektöre ilgili kip çok yeniliği önceki uygulayan markalar arasında meydan alıyoruz. Ürünlerimizin eş ve koca sonrası süreçlerinde dahi müşterilerimizin beklenti ve isteklerine inceden inceye yaklaşıyoruz. Bu bağlamda çabuk, kıytırık ve emin bankacılık çözümleri sunan Fibabanka ile yaptığımız işbirliği ile kullanıcılarımızın uygun mehil fırsatlarıyla ihtiyaçlarını giderebilmelerini amaçladık.’’ şeklinde konuştu.

Biricik SMS ile 5 dakikada itimat imkânı

Yatak Uzmanı İşbir Yatak’tan aksata fayrap etmek isteyenlere özel yerine verilen masrafsız ve sigorta bedelsiz cesaret ile tüketicilere 3 aydan 18 aya vasıl taksitlerle ahzüita imkânı tanınıyor. İşbir Yatak mağazalarından yegâne ayrımsız SMS ile simultane emniyet limitini öğrenebilen müşteriler, çabuk ve alaz bir sürecin ardından 5 dakikada emniyet kullanarak alışverişlerini tamamlayabiliyor.

250 TL ile 50.000 TL arası kullanma fırsatı sağlayan emniyet amacıyla ISBIR yazıp T.C. kimlik numarasını ve veladet tarihini 3422’ye ertelemek yeterli oluyor.

Fibabanka’dan sermaye piyasalarına dördüncü ihraç

Fitch, Fibabanka’nın kredi notunu teyit etti

Fibabanka ve BELBİM’den İstanbulkart’ta tıpkısı ilk: + Sayısal Kalıntı!

Share: