Fibabanka ve BELBİM’den İstanbulkart’ta benzeri önceki: + Dijital Bakiye!

Müşterilerinin ihtiyaçlarına müteveccih hareket birlikleri yapmaya devam fail Fibabanka, İstanbul Büyükşehir Belediyesi elektronik servet ve ücret çokluk çıkışlı kuruluşu BELBİM ile İstanbulkartlılara hususi yeni anlaşmasını duyurdu. Bu kapsamda, Fibabanka müşterisi olsun olmasın bilcümle İstanbulkart Dinamik kullanıcıları, uygulamanın sunduğu sayısal karta 2.500 TL’ye büyüklüğünde 5 taban varan vadede faizsiz, 5 bin TL’ye kadar 24 ayak tabanı varan vadede düşük faizli gerekseme kredisine başvurma imkânına eş olacak.

İstanbulkart Müteharrik’i kullanan İstanbullular, uygulamanın sunduğu sayısal iri yardımıyla emniyet kartı yahut nakit ifa ile servet yüklemeye almaşık adına bu hizmetten yararlanacak. Dijital anaç sahipleri, akça tutara ya bile emniyet kartı limitlerine bağlı kalmadan Fibabanka’nın çabuk ve mahdut online emniyet kullandırım süreci ile İstanbulkartlılara özel 2.500 TL’ye kadar 5 maaş ödemelerle faizsiz ve 5.000 TL’ye büyüklüğünde ihtiyaç kredisini 24 aya varan vadede düşük faizli kendisine kullanabilecek. Böylece İstanbulkart ile ödeme ayrıcalığının olduğu binlerce noktada tüketiciler ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Öncü markalarla iş birliği anlaşmalarına yenilerini eklemeye bitmeme ettiklerine dikkat calip Fibabanka Ekosistem ve Ortam Bankacılığı’ndan Mesul Umum Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk “Dijital bankacılık ile geleneksel bankacılığı sentezleyen yapımızla, ekosistem bankacılığını genişlik bereketli uygulayıcı vezneci olarak sektörde alım çalım modellik üstleniyoruz. Sayısal dünyada fiziki mağazalardan online platformlara kadar uzanan yelpazede, müşterilerimizin bütün alışveriş yolculuğunda, finansmana ihtiyaç duydukları andan itibaren yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dijitalleştirerek eşsiz tıpkı bankacılık deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda 16 milyon aktif İstanbulkart kullanıcısı bulunan BELBİM ile önemli aynı hisse senedi birliğine imza attık. Belbim ATLATMAK’nin bu yenilikçi projesinin hal ortağı olmaktan ve İstanbullu vatandaşların yaşantısına, aile ekonomisine yardım sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi elektronik mülk ve ecir çokluk izinli kuruluşu BELBİM KAZANÇ Pazarlama ve Almaç Yönetimi Umum Müdür Yardımcısı Ceyda Ünal, “Tığ İstanbul Büyükşehir Belediyesinde zindelik gösteren aynı e-para şirketi yerine yaptığımız rastgele projenin odak noktasını İstanbul halkına kâr hatırlamak namına belirliyoruz. İstanbulkart Kıvrak bile dijitalleşme ve İstanbul halkına emeksiz sağlama misyonumuzun yer koca ürünü. + Sayısal Bakiye kampanyası bu anlamda bizim üzere çok zer bire bir proje namına hayata geçti. İstanbulluların mali ihtiyaçlarında beraberinde olacak çözümler bulmayı ve bu çözümlere vatandaşımızın yeryüzü cılız şekilde ulaşmasını amaçladık. 16 milyonun cebindeki İstanbulkart’ı ödeme aracı olarak seçtik. Geçirdiğimiz mukavemetli soylu erki koşulların arasında 2.500 TL’ye büyüklüğünde 5 ay vadeyle faizsiz, masrafsız ya bile 5.000 TL’ye büyüklüğünde 24 kamer düşük faizli taksit imkanıyla + Sayısal Kalıntı fırsatını İstanbullulara sunduk. Dijital İstanbulkart’a yüklenen hacim ile İstanbulkart’a aktarılarak binlerce noktada ifa işlemi gerçekleştirilebilecek. Mecmu İstanbullulara uz olmasını dilerim.” dedi.

Fibabanka, Servis Bankacılığı’nda lahzada ilerliyor

Fibabanka’dan Schafer mağazalarında makbul 50 bin TL’ye vasıl masrafsız itimat

Fibabanka ve Paynet KOBİ’lere ve Tüketicilere eskimemiş bire bir ödeme yöntemi sunuyor

Share: