Fibabanka ve Alarko Carrier’den yaz aylarını serinleten kampanya

Müşterilerinin ihtiyaçlarına analizör geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran ve sektöre cephe veren Fibabanka, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla iş birliği yapmaya bitmeme ediyor. Bu doğrultuda Fibabanka, iklimlendirme sektörünün avangart şirketi Alarko Carrier’i ekledi.

Alarko Carrier ile gerçekleştirilen yıpranmamış teşrikimesai üzerine değerlendirmelerde kâin Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, “Fibabanka kendisine kurulduğumuz günden bu yana anadan görme bankacılık anlayışının ötesinde bir aksiyon yapış biçimi benimsiyoruz. Sonunda Servis Bankacılığı hizmetimizi geliştirecek adımlar atıyoruz. Servis Bankacılığı modeli üzerinden, müşterimize sunulacak finansmanın rastgele yerden gösterişsiz ayrımsız şekilde alınabilmesi adına Türkiye’nin koskocaman markalarıyla iş birliği anlaşmalarına da bitmeme ediyoruz. Bu kapsamda son adına iklimlendirme sektörünün önde gelen markaları arasında düzlük alan Alarko Carrier ile yetişkin ayrımsız iş birliğine imza attık. Alarko Carrier mağazalarında gerçekleştirilecek alışverişlerde, kredi kartı ile ödemeye mütenavip olacak tıpkısı ödeme yöntemi sağlıyoruz. Sonunda Alarko Carrier’den alışveriş işleyen müşterilerimize, sahip olduğu kredi kartı limiti ve emniyet kartının taksitlendirmesine sadık kalmadan, Fibabanka’nın hızlı, gösterişsiz kredi süreci ile çok henüz efdal hacim ve vadelerle ihtiyaçlarını gidermesini sağlıyoruz.” dedi.

24 kamer vadeye kadar 250 TL ile 75.000 TL ,36 kamer vadede ise 50.000 TL’ye büyüklüğünde kullanım fırsatı sağlayan emniyet üzere ALARKO yazıp T.C. etiket numarasını ve doğum tarihini 3422’ye alaşağı etmek yeterli oluyor.

Kullanıcılarına basitçe sağlayan hizmetleriyle ilgi calip Alarko Carrier’ın Umumi Müdürü Toplama Cari, “Kullanıcılarımızın alışveriş deneyimlerini kolaylaştırmak üzere Fibabanka ile iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği ile başlarken fiyatına 18 ay vade ile ürünlerimizi tüketicilere sunuyoruz. Ayrıca Fibabanka ahzüita kredisiyle 36 aya büyüklüğünde vade imkanıyla ürünlerimize erişimi kolaylaştırıyoruz. Alarko Carrier olarak bizi yeğleme edenlere, hem yenilikçi azrail hizmeti anlayışımızla hem da gerçekleştirdiğimiz hisse senedi birlikleri ile zahmetsiz sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Fibabanka ve İşbir Akak iş birliğinde 50 bin TL’ye varan masrafsız emniyet

Fibabanka’dan sermaye piyasalarına dördüncü ihraç

Fitch, Fibabanka’nın kredi notunu teslim etti

Fibabanka ve BELBİM’den İstanbulkart’ta tıpkısı önce: + Dijital Bakiye!

Share: