Ereğli Belediyesi hamam asfalt çalışmalarına başladı

Konya’nın suret Ereğli İlçe Belediyesi 20 bin titrem hamam asfalt hedefine Sebep Beyazıt Mahallesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla başladı.

Ereğli Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına Saika Beyazıt Mahallesinde başladı. 20 bin titrem sıcak asfalt hedefiyle yola sâdır Ereğli Belediyesi, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, şehremaneti ekiplerinin yürüttüğü yunak asfalt çalışmalarını durumunda inceleyerek vatandaşlarla kardeş kardeş etti.

Ereğli’nin bir nice noktasını hamam asfaltla buluşturacaklarını tabir fail Ereğli Belediye Reisi Hüseyin Oprukçu, “Hamam asfalt atağımıza Sebep Beyazıt Mahallemiz ile başlıyoruz. Önümüzdeki süreçte gerçekleştireceğimiz çalışmalarla 20 bin ton sıcak asfalt caddelerimiz ve sokaklarımızla buluşacak. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana belirttiğimiz asfaltsız, perişan yol bırakmama hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda şimdiye kadar 95 bin ton hamam asfalt, 27 bin ton kapatma, 433 bin metrekare itici asfalt ve 605 bin metrekare kilitlenmiş parke yol çalışması ile rekor üstüne rekor kırdık. Cumhuriyet tarihinin sunma pahal asfalt çalışmasını gerçekleştirdiğimiz bu dönemde sürekli, yorulmadan şehrimize bakım etmeye bitmeme ediyoruz ve devam edeceğiz. Asfaltsız, beğenilmeyen, tozlu ve çamurlu kere bırakmamaya kararlıyız. Ereğlimize uz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. – KONYA

Share: