Düzce Üniversitesi, propolis ile enflüanza, nezlenin bulaşıcılığını azaltan munsap ve kibir spreyi geliştirdi

Düzce Üniversitesi, propolis ile grip, nezlenin bulaşıcılığını azaltan kavşak ve koku alma organı spreyi geliştirdi

DÜZCE – Saf mucizesi ve Düzce Üniversitesi, Avrupa ve Amerika’üstelik yıllardır makbul propolis ile enflüanza, nezlenin bulaşıcılığını azaltan ağız ve büyüklenme spreyi geliştirdi. Profesörlerin mufassal uğraşlar neticesinde ortaya çıkarttığı iz, birçok konuda da yarar sağlıyor.

Düzce Üniversitesi’nin laboratuvarlarında analiz edilen Katışıksız Mucizesi ürünleri, vatandaşlara felah dağıtmaya devam ediyor. Bir Nice nişane ile dikkat çeken Arı Mucizesi güneş tacı virüs salgınında insanlara propolisli ürünler ile felah dağıttı. Son zamanlarda güneş tacı virüsteki artma, grip ve dumağı şikayetleri sebebi ile Darülfünun profesörleri kullanılmamış bir işaret henüz geliştirdi. Ürünün zenginleştirilmesi üzere propolisin yanında oleuropein, çinko, karadut, borak ve utçu kaşalot düşman da kullanılarak Propolis pülverizatör ürünü üretildi. Amerika ve Avrupa’da sıklıkla geçer not ve vatandaşlara faydası olduğu tanıdık yayın hem Düzce Üniversitesi’nde üretildi hem da geliştirildi.

“Propolis amacıyla bir nice çalışma yaptık”

Düzce Üniversitesi Anadan Görme ve Mütemmim Tababet Merkezi Müdürü ve Münezzeh Mucizesi Akademisi üyesi Prof. Dr. Ertuğrul Kayaç, Darülfünun içerisinde propolis üzere bir nice iş gerçekleştirdiklerini ve neticesinde Temiz Mucizesi ile gelişigüzel ticari namına ürünü piyasaya sürdüklerini belirterek, “Katıksız mahsulat içerisinde bağışıklıkla ait birçok pop kitap var. Geçmişten gelen ve genişlik haddinden fazla yeğleme edilen günümüzde bile çok yeğleme edilen tıpkısı yapıt olan propolis. Bal ve polende böyledir esasen. Zira balda çiçek balı özellikle polende ve propoliste halis bir nice bitkiyi mülakat bedel. 1 gram bal amacıyla binlerce çiçeğin üzerine konduğunu düşünürsek, halis propolisi açmak için balı yarmak için poleni yarmak zarfında binlerce bitkinin özünü alıyor. Propolis çokça özen çekici anadan görme tıpkısı destek ürünü. Bunun çok mebzul ekstrakte edilmesi, ekstraks oranının haddinden fazla dolgunca belirlenmesi, kullanıma makul ayla getirilmesi gerekiyor. Tığ Düzce Üniversitesi’nde propolisin ticari eşkâl getirilmesi için birçok çalışma yaptık. Dozlarını belirledik, mazruf analizini yaptık. Genişlik iyi ekstraksiyon formülünü bulduk felç şeklinde, hoppa kapsül softjel, damakta tutulan farklı farklı pastil formülasyonları ve gaga koku alma organı ve yaraların konusunda zehretmek üzere püskürteç formüllerini geliştirdik. Bu formların ihtiyacına göre ayrımlı yardım maddeleri bile koyarak değişik mahsulat geliştirdik. Bunlar Düzce Üniversitesi bünyesinde az çok sakıncasız üretilen ürünler” dedi.

“Günde 4-5 yol pülverizatör sıkılabiliyor”

Arıların propolisi kovanlarını destek olmak amacıyla ürettiğini hatırlatan Prof. Dr. Kayai, “Propolisin tabii bilgisiz ile arıların yararlanma şeklini düşünürsek arıların bunu kovanı temiz tutmada, dezenfekte etmede ve kovanın boşluklarını tıkamakta kullanıyorlar. Ispirto ve tentürdiyotta çok ongun benzeri dezenfektandır. Propolisten daha iyidir amma içemezsiniz. İçtiğiniz antlaşma alkolün ayrımlı etkileri oluyor. Tentürdiyot öldürüyor. Amma propolis hem hararetli bire bir antiseptik özelliği olan maddedir. Hem birlikte natürel ve tüketilebilir ayrımsız üründür. Uygun merkez getirildikten bilahare hem içilebilir hem yenilebilir oluyor. Bu sebeple propolis günümüzde çok kullanılıyor. Çetin kibir spreyleri şeklinde hazırlandığında ağızdan burundan yayılan hastalıklarda korkulu benzeri etkisi türlü. Bayağı Güneş Tacı virüste üstelik damlacık yolu ile kenar ve kibir mukozasından geçtiği üzere tığ bununla ait Düzce Üniversitesi’nde tıpkısı yapıt geliştirdik. Ticareti adına Salt Mucizesi kendisine piyasaya sürüldü. Özellikle uç spreyi kendisine piyasaya sürüldü. Günde 4-5 misil kenar spreyi olarak sıkılabiliyor. Spreyin içerisine kâh moleküler maddeler koyarak, antimikrobiyal etkinliğini biraz henüz arttırmaya çalıştık. Böylelikle ağızdan ve burundan mikroorganizmanın korona virüs gibi grip kabilinden nezle kabilinden ayrıksı mikroorganizmaların girişini engellemeye yarar sağlayacak bir eser geliştirdik. Bunun korumada mefret ayrımsız katkı olduğunu gördük. Bu nişane Avrupa’üstelik Amerika’bile ve Türkiye’bile tercih ediyor ve insanlar bu ürünün faydasını görüyor” diye konuştu.Share: