DOĞRU Tümen Edirne İl Başkanlığı’nda “Türkiye Yüzyılı” asıl temalı eğitim bilimi programı gerçekleştirilecek

DOĞRU Fırka Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Tümen Genel Suret Ar-Ge ve Eğitim Bilimi Başkanlığı’nca düzenlenen Kurum Akademisi eğitimleri kapsamında mülk organizasyon üyelerine müteveccih “Türkiye Yüzyılı” anne temalı eğitim gerçekleştirileceğini bildirdi.

İba, yaptığı kayıtlı açıklamada, teşkilat kendisine eğitim bilimi programlarına amade olduklarını belirtti.

12-13 Kasım’dahi 33 ilde terbiye düzenleneceğini, bu programlardan birine AK Tümen Edirne İl Başkanlığı namına ev sahipliği yapacaklarını nâkil İba, “Bu hikayenin kahramanı sensin” diye çalışmaların sürdürüldüğünü rapor etti.

İba, şunları kaydetti:

“Daima ileriye yürümeyi, kendini sürekli geliştirmeyi, eğitimin gücüne inanmayı sürdüreceğiz ve elan nice kurum akademilerini düzenleyeceğiz. Akademimizin sloganında de dediğimiz kabil bu hikayenin kahramanı, eşsiz teşkilatımız. Bu düsturla akım ederek tamam teşkilatlarımızla sahada istem gönüle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Edirne’mizdeki umum üyelerimizi tek yegâne ziyaret ediyor, ülke, ilçe, karye ve mahalledeki sandık başkanlarımızla uygun görüşüyor, buluşuyoruz.”

“Türkiye Yüzyılı” asıl teması ile ferda düzenlenecek eğitim programına Hak Operatör, Ahmet Münevver, Doç. Dr. Seyithan Ahmet Incitici ve Yusuf Alabarda katılacak.

Share: