DOĞRU Parti’li Karahocagil: “Hesaplı hizmetler kullanılmamış projelerin bile teminatıdır”

AK Tümen Amasya Milletvekili Mustafa Uzun Karahocagil, Türkiye’nin kalkınması ve vatandaşların zenginlik seviyesinin artması adına yürütülen hizmetlerin, yeni projelerin üstelik teminatı olduğunu belirtti.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, bankalar marifetiyle sınırlı dışına kaçırılan büyüklük gelirlerinin, AK Fırka hükümetleri döneminde milletin hizmetine döndüğünü söyledi.

Aile ve Içtimai Hizmetler Bakanlığının, bir nice destek programını elverişsiz genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşların yararına sunduğunu, bu desteklemelerden seçim bölgesi Amasya’nın birlikte maksimal ölçüde faydalandığını anlatan Karahocagil, “Milletimizin yaşam standardının yükseltilmesi adına planlı tutma programları sayesinde gülen yüzler, bizleri birlikte bahtiyar etmektedir. Rabbim, devletimize arıza vermesin.” dedi.

Türkiye’nin, DOĞRU Tümen iktidarı ile önünü görebilen, geleceği tasarlayabilen bir kabiliyete kavuştuğunun altını çizen Karahocagil, “Ölçülü hizmetleri anlatırken, ‘Tuvalet terliği, gazoz kapağı aday olsun, ona fikir veririz’ diyen şaklabanlara, hangi bu hizmetleri hangi Gökçe Vatan’ı ne Afrika’bile neler yaptığımızı hangi bile kızıl elma ülkümüzü anlatabiliriz. Onların beyinleri mühürlenmiş, gözleri tek hizmeti göremez olmuştur. Ülkemizin kalkınması, vatandaşların zenginlik seviyesinin artması namına planlı hizmetler, hayata geçirilecek bakir projelerin üstelik teminatıdır.” diyerek konuştu.

Share: