DOĞRU Parti’li Karaaslan, Samsun’da vatandaşlarla buluştu Açıklaması

SELIM Parti Umumi Başkan Yardımcısı ve Samsun Saylav Çiğdem Karaaslan, “Türkiye çıktı itaat fail, sıraya giren, bundan sonra muntazır ülke olmaktan artık. Zaman önder olan, imdi masada Türkiye yoksa çözüm üretilemeyen tıpkısı noktaya geldik.” dedi.

Karaaslan, Asarcık ve Ladik ilçelerinde vatandaşlarla benzeri araya geldi.

Ladik ilçesinde esnaf ziyaretinde kâin Karaaslan, “Kovid-19 sürecinde Samsun’üstelik bilcümle esnaf temsilcilerimizle aynı araya gelerek sorunların çözümü konusunda himmet gösterdik. Dayanıklı benzeri süreç geçirdik ve atlattık. İnşallah bundan sonra da azalarak bitecektir diyerek düşünüyorum.” dedi.

Bu süreçte ülke ve şehir ekonomisi ile global ekonominin çığlık aldığını anlatan Karaaslan, “Ama milletimizin sabrı ve özellikle çalışkanlığı, Türkiye’nin gücüne pahal kattı. Sayın Cumhurbaşkanımız üstelik sahadan gelen bu sesi asla yanıtsız bırakmadı. Esnafımız hangi konuda zora düşse o konuyla ilgilendiren düzeltme yapıldı kim biz bu süreci ayrıksı ülkeler üzere yaşamadan hamd olsun atlattık.” ifadesini kullandı.

Karaaslan, DOĞRU Tümen’nin 20 yıldır iktidarda olduğuna meni ederek, şunları kaydetti:

“Haddinden Fazla nazik sorunları çöze çöze ve engelleri yıka yıka Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bugünlere kadar geldik. Ülkemizi hep daha ileriye akıllıcasına götürme gayreti içre olduk. Günce mesail, hayatımızı etkileyen problemler, çözümlenmesini beklediğimiz sorunlarımız türlü, hepimizin var. Siyasetçilere sakıt bunları nakız iradesi göstermektir.

Bugüne büyüklüğünde rastgele sorunu pekâlâ çözdüysek, artık birlikte fora etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Biz sırtımızı sadece milletimize dayıyoruz ve gücümüze milletimizde alıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği benzeri madde var, ‘Tığ 2023 yılını yemeden içmeden tıpkı intihap yılı olarak görmüyoruz’. Evet, 2023 yılındaki seçim çokça çokça koskocaman, hayati nitelikte koca amma benzeri zamanda Cumhuriyetimiz, kuruluşunun 100. yılının peşi sıra ikinci yüz yılına başlıyor. Türkiye imdi gelişmekte olan devlet olmaktan çıkıp mütekâmil mutluluk statüsüne koymak amacıyla savaş veriyor. Türkiye çıktı itaat fail, sıraya giren, imdi bekleyen devlet olmaktan artık. Bugün şef olan, imdi masada Türkiye yoksa hal üretilemeyen benzeri noktaya geldik.”

Share: